Reklam
Dado Style, 4. Yılını Kutluyor
Reklam

Dado Style, 4. Yılını Kutluyor

Dado Style, 4. Yılını Kutluyor

MAGAZİN - 2020-03-22 15:06:11 Bu içerik 2490 kez okundu.

 

Bundan 3 sene önce, Türk tekstilinin en önemli merkezlerinden olan Güngören’de üretime başlayan ve tahmin edilmeyecek derecede müşteri kitlesi oluşturan Dado Style, kurucusu Dima Aslan’dan ilham alıyor. Daha önce eşine rastlanmamış bir kadın giyim tarzı için çabalayan ve kadınların asil duruşlarını yansıtma amacında olan marka, tasarımcıların kültürel özelliklerinden izler taşıyor.

Dado Style markasına ait abiye ve elbiselerin çizimi yapılırken ve modellemeleri üzerinden durulurken, şıklıkla beraber kullanışlılık da hesaba katılıyor. Çünkü Dima Aslan, “asla bir kere kullanılıp kenara koyulacak ürünler üretmiyoruz” diyerek markanın prensibini net bir şekilde ortaya koyuyor.

Dado Style Modası Hiç Geçmiyor

Moda tasarımcılığı alanında dünyanın en prestijli hocalarından eğitim alan Aslan; “elbette elbisenin ışıldaması, zarif durması, girdiği ortamda fark edilmesi önemlidir. Ama bir elbisenin aradan birkaç yıl geçtikten sonra yine aynı havayı vermesi daha da önemlidir” diyerek Dado Style, ürünlerinin moda trendlerine karşı direncini gösteriyor.

Markanın kısa sürede büyük işler başarmasının arkasında elbette her branşta uzman personelin çalışması yatıyor. Tasarım atölyesini bizzat takip eden Aslan, reklam ve pazarlamam için Güngören’in en etkili firmaları ile çalışıyor. Dado Style, pazarlama sürecindeki kabiliyeti ile birçok yabancı firmanın ilgisiyle karşılaşıyor.

Dado Style, Sektörün Zirvesine Yerleşmek İstiyor

Hedeflerini kuruluş anından beri yüksek tutan Dima Aslan, Dado Style ürünlerinin zirveyi hak ettiğini söylüyor. Çünkü marka tasarımda kendi modacılarını kullanıyor. Üretim aşamasını kendi bünyesinde çözümleyen firma, maliyeti düşürmek için uzun vadeli hamleler yapıyor. Böylelikle sıradışı tasarımlar sıradan ücretlerle halka sunuluyor.

Dado Style, tasarımları birçok modacı tarafından altın işe eşdeğer görülüyor. Özellikle Ortadoğu’dan gelen müşteriler, ürünlere hayranlıkla bakıyor ve satın alıyor. Aldonah Beauty sayfalarını süsleyen Dado Style, model ve şarkıcıların önemli etkinliklerinde özel ürünler tasarlayarak müşterilerini mutlu ediyor.

 

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
1xbet betpas

totobo

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale