Gündem Kulisi - Ankara Gündem Haberleri
HV
02 EKİM Pazartesi 13:45

Turkuaz Ofis Mobilyaları

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-02-2023 10:12
Turkuaz Ofis Mobilyaları

Turkuaz Ofis Mobilyaları

 

Ofis mobilyaları söz konusu olduğunda çığır açan tasarımları ile akla ilk gelen isimlerden bir tanesi olan Bürotime ofis mobilyaları ile ofislerde modern şıklığı yakalamak oldukça kolaydır. Ürettiği her bir mobilyanın üstün kalite ve tasarımı ile ofisler mükemmel bir görünüm kazanmaktadır. 2003 senesinden günümüze kadar gerek yurt içinde gerekse yurt dışında pek çok projeye imza atan firma çevreci üretimleri ile de doğa dostu bir profile sahiptir. Ürünlerinde kullanılan materyaller son derece kalitelidir ve yıllar boyu güvenle kullanılmaya uygundur.

 

Ofisler için belki de en önemli olan mobilyalardan olan koltuk takımları geniş renk seçeneği ile satışa sunulmuştur. Ofis koltuk takımları tekli, ikili ve üçlü şekilllerde üretilmiş olmakla birlikte dileyen kişilerin tek başına satın alıp kullanmasına da uygundur. Ofis tasarımı sırasında ihtiyaç duyulan hemen her çeşit ofis koltuk ve kanepelerine ulaşmak mümkündür. Kanepe ve koltuk çeşitlerini detaylı bir şekilde incelemek ve bilgi almak isteyen kişiler bürotime İstanbul şubesine başvurabilmektedir.

 

İstanbul Ofis Mobilyaları Firması

 

İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde yer alan şube ürünler hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkesi büyük bir keyifle ağırlamaktadır. Ofis koltuk ve kanepelerinde modernlikten ödün vermeyen tasarımlar klasik çizgileri de bünyesinde barındırmaktadır. Hem klasik görünümün verdiği ciddiyeti hem de modern tasarımların verdiği havayı birleştirerek özgün tasarımlar elde eden firma konfora da son derece önem vermektedir.

 

Bununla birlikte klasik görünümden ziyade estetik bir görünüm ve sıradışı tasarım koltuklarla ilgilenen kişiler için Boss, tam kararında bir seçim olacaktır. Yatay şeritlerle desteklenmiş olan gövdesi ve asitmetrik duruşu ile ilk bakışta harika bir estetik görünüm sağlamaktadır. Bununla birlikte son derece dengeli yapısı ve oturma konforu ile birleşince güvenli bir estetik tasarım meydana gelmektedir. Doğal deriden üretilen ürünün lacivertten siyaha bordodan pembeye kadar oldukça geniş bir renk skalası mevcuttur.

 

Ürün tekli olarak üretilmekle birlikte tamamen zevk ve ihtiyaca göre ikili ve üçlü seçeneklerle de üretilmektedir. Bununla birlikte daha çarpıcı ve yeni nesil bir koltuk seçimi yapmak isteyen kişiler için Nest, harika bir seçenek olarak üretilmiştir. Doğal görünümü ve insan vücudunu saran organik formu ile rahatlık ve işlevselliği bir arada sunan ofis koltuğu çok çeşitli renklerde üretilebilmektedir. Doğal deri ve keçe kumaşından iki renk olarak üretilen koltuk için kumaş çeşitlerine göre istenilen renk kombinasyonu yapılabilmektedir.

 

Ürün yalnızca tekli koltuk olarak üretilmeye uygun olarak tasarlanmıştır. Nest ve Bost koltuk modelleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler bürotime kocaeli şubesini ziyaret edebilmektedir. Ana mobilyalara ek olarak üretilen tamamlayıcı ürünleri konusunda da son derece iddialı olan firma ilhamını çiçek anlamına gelen isminden alan Flower model askılığı ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Tasarımsal olarak bir çiçeği andıran askılık ikonik görünümü ve estetik duruşu ile pek çok kişinin gönlünde yer edinmektedir.

 

Ofislere büyük bir şıklık katan bu ince detay ürünün şemsiyelikli modeli de üretilmektedir. Yeşilden turuncuya, antrasitten beyaza kadar geniş bir renk seçeneğine sahip olan ürün dileyenler için iki renk kombinasyonu ile de üretilmektedir. Bir başka askılık çeşidi olan Bend askılık ise yenilikçi yapısı ve göz dolduran formu ile ofislere şıklık katmanın en keyifli tercihlerinden bir tanesidir. Elma yeşili ve buz mavisi gibi derin renk detayları ile üretilebilen Bend askılık alışılmışın dışında bir görünüm ile gözleri üstünde toplamaktadır. Modern ve şık tasarımların adresi olan firma tüm ürünlerinde en kaliteli hammaddeleri kullanmaktadır.

AdminAdmin

YORUMLAR
- betboo-1xbet betpas- --betturkeygiris.org- tipobet365