Gündem Kulisi - Ankara Gündem Haberleri
HV
29 EYLÜL Cuma 01:17

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINI DENETLEDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, toplu taşımada hizmet standartlarını yükseltmek, özellikle okulların açılması ile birlikte öğrencilerin okula ulaşımları noktasında sıkıntı yaşamamalarını sağlamak amacıyla toplu taşıma faaliyetinde bulunan araçlara yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-09-2023 14:27   Güncelleme : 19-09-2023 14:27
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINI DENETLEDİ

Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy’de gerçekleştirilen denetimlerde toplu taşıma araçlarının sefer saatlerine uyup uymadıkları ve sefer sayısının yeterliliği konusuna özellikle dikkat edildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza etkin, verimli ve konforlu bir şekilde toplu ulaşım hizmeti verebilmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerimizin okula ulaşımlarında sıkıntı yaşamamaları için toplu taşıma araçlarında denetimlerimizi sıklaştırıldık. Halkımıza kaliteli ve sürdürülebilir toplu taşıma hizmetini, konforlu ve güvenli bir şekilde sunmak amacıyla denetimlerimize bundan sonra da belirli periyotlarda devam edeceğiz.” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
- betboo-1xbet betpas- --betturkeygiris.org- tipobet365