Gündem Kulisi - Ankara Gündem Haberleri
HV
21 EYLÜL Perşembe 22:49

Nail Art

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2023 22:13
Nail Art

Nail Art

Nail art son dönemlerde oldukça popüler olan bir tırnak süsleme işlemidir. Farklı ojelerde desenler çizilebildiği gibi taş ve pullar ile de süsleme işlemi yapılabilir. Müşterilerin seçtiği oje desenleri özenli bir şekilde yapılarak tırnaklara daha estetik bir görünüm kazandırılır. Bu tırnak normal ojelere göre daha dikkat çekici olmaktadır.

Nail art yapımı çok özenli bir iş gerektirir. Özenli ve titiz bir çalışma ile yapılmadığı takdirde oldukça kötü bir görüntünün ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır. Leman Demir Güzellik Salonunda bulunan uzmanlar nail art konusunda oldukça profesyoneldir. İstenilen modellerin aynısı yapılmaktadır. Nail artın yapılma kalitesi sayesinde de kullanım süresi uzamaktadır. İşlerim yapılma aşamasında kullanılan ürünler bu durumda etkili olmaktadır.

Nail Art teknikleri:

  • Oje desenleri
  • Çıkartmalar
  • Pullar ve taşlar
  • Glitter ve folyo
  • Akrilik boya
  • Stamping
  • Jel tırnak uygulaması

En çok tercih edilen nail art teknikleri yukarıda bahsedildiği şekildedir. Bu uygulamalar da güzellik salonu tarafından yapılır.

Leman Demir Güzellik Salonu

Leman Demir Güzellik Salonu işlemleri arasında kadın/erkek epilasyon işlemi de bulunuyor. Epilasyon son dönemlerin en çok tercih edilen işlemlerinden biridir. En iyi cihazlar kullanılarak yapılan işlemler kısa süre içinde etki göstermeye başlar ve oldukça yüksek oranlı bir bitirme sonucu elde edilir.

Cilt bakımı işlemleri de profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Yapılan cilt bakımı sayesinde cilt yüzeyi adete tazelenir ve düzenli olarak yaptırıldığı takdirde hayal edilen cilde sahip olunması yüksek ihtimallidir.

AdminAdmin

YORUMLAR
- betboo-1xbet betpas- --betturkeygiris.org- tipobet365