GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-12-2022 15:45

Kurumsal Hediye Nedir?

Kurumsal Hediye Nedir?

Kurumsal Hediye Nedir?

Kurumsal hediye, iş hayatı dahilinde verilen ve alınan hediyeler olarak ifade edilmektedir. Hediye almak gündelik yaşamın bir parçası olsa da kurumsal hayatta da oldukça önemli bir yere sahiptir. Kurumsal hediyeler, sıklıkla kurum çalışanlarına ya da birlikte iş yapılan başka bir kurumun yöneticisi veya çalışanlarına verilen hediyelerdir. Bu hediyeler istisnai durumlarda çok yüksek bir maddi değere sahip olabilse de genel itibariyle mütevazı seçimlerden oluşmaktadır.

1 Yaşam Kutusu, geniş ürün portföyü sayesinde küçük hediye taleplerinden büyük hacimli siparişlere kadar pek çok alternatifle hediyeleri firmanıza ve çalışanlarınıza uygun hale getirmektedir. Kurumsal yılbaşı hediyesi, şık tasarımlı hediyeler, marka kimliğine uygun tasarlanan çeşitli hediyeler gibi pek çok seçenekle sizlere hizmet sunmaktadır.

Kurumsal Hediye Olarak Ne Alınır?

Kurumsal hediye olarak seçilebilecek pek çok seçenek bulunsa da hediyelerin kullanışlı olmasına da özen gösterilmelidir. Dolayısıyla hem kişinin kullanabileceği hem de zarif bir seçenek olabilecek hediyeler tercih edilmelidir. Bununla birlikte seçilecek olan hediyenin tasarım farkıyla orijinalliği yakalaması da önem arz etmektedir.

Kurumsal hediye seçenekleri arasında kalemlikler, anahtarlıklar, masa takvimleri, kalemler ve ajandalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra birçok firmanın özellikle yönetici ekibi için tercih ettiği kişisel hediyeler de mevcuttur. Sık sık seyahat eden bir yönetici için pasaport kılıfı, deri cüzdan veya kartlık gibi alternatif hediyelik fikirleri bulunmaktadır. Özel tasarım aksesuarlar veya kişiye özel tasarıma sahip olan kurumsal hediye seçenekleri de yer almaktadır.

Kurumsal Hediyenin Önemi Nedir?

Kurumsal hediye, tıpkı sosyal hayatta verilen bir hediye gibi ikili ve ekip ilişkisinin daha çok derinleşmesini sağlamaktadır. Bir iyi niyet göstergesi ve nezaket olarak değerlendirilebilir. Hediyenin bu işlevi iş yaşamında da öne çıkmaktadır.

Kurumsal hayatta iş ilişkisi içerisinde olan topluluklar veya kişiler arası istenilen bağın güçlendirilmesine fayda sağlamaktadır. Daha olumlu iletişim geliştirilmesi için yardımcı olabilmektedir. Birlikte iş yaptığınız insanlar için hem yaratıcı hem de zevk sahibi hediyeler seçerek iş ilişkinize güzel bir bağ katabilirsiniz.

Kurumsal Hediye Önerileri

Yeni işe başlayan bir tanıdığınıza veya iş kuran sevdiklerinize kurumsal bir hediye almayı tercih edebilirsiniz. Hem kullanışlı hem de iş yaşamında ilgi çekici hediyeler göndermek olumlu geri dönüşler almanızı sağlayacaktır. Kurumsal hediyeler şık ve modern tasarımlarının yanı sıra iş dünyasında kullanışlılığı ile de öne çıkmaktadır. Kadın veya erkek fark etmeksizin her yaştan ve sosyal statüden kişiye uygun hediye seçenekleri mevcuttur.

Özel Kutusunda Defter Kalem Hediye Seti

Sevdiklerinize iş yaşamında büyük bir güvenle ve keyifle kullanacağı kurumsal hediyelerden almak istiyorsanız kişiye özel kutuda defter kalem seti tercih edebilirsiniz. Kurumsal hediye kutusunda hazırlanan bu hediyeler kullanışlılığı ile öne çıkmaktadır.

Defter ve kalem için yapılan özel kutuda kişileştirme işlemleri lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır. Defterlerin sert kapaklı yapısı sayesinde şık ve dikkat çekici bir tasarım sunulmaktadır. Son derece kaliteli bir şekilde özelleştirildiği için uzun süreli kullanımlarda deforme olma ihtimali oldukça azdır ve işlemeler silinememektedir. Kutu içerisinde yer alan kalemler şık bir görünüm sunmaktadır. Aynı zamanda iş yaşamında da konforlu şekilde kullanılmaktadır.

Kişiye Özel İsimli Kutulu Tükenmez Kalem

Yeni işe başlayan veya terfi alan yakınınız için şık bir hediyelik arıyorsanız kişiye özel isimli kutuda tükenmez kalem tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı yapısı sayesinde hediyeyi alan kişi rahatlıkla kullanabilmektedir. Kalem üzerine istenilen isim lazer teknolojisi ile kazınmaktadır. Bu sayede silinmesi söz konusu değildir. İş yaşamına uygun bir ürün olup özenli hediye paketi ile adrese teslim edilebilmektedir.

Kişiye Özel Yeni İş Hediyesi Porselen Kupa

Kişiye özel porselen kupa, günümüzde kadın veya erkekler tarafından kurumsal hediye seçenekleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Özellikle yeni iş yaşamına başlayan bir kişi için porselen kupa hediyesi oldukça kullanışlı bir ürün olacaktır. Hediyelik olarak hazırlanan kupanın ebatları uygun ölçülerde tasarlanmaktadır. Klasik beyaz porselen üzerine kaliteli bir şekilde lazer baskı yapılmaktadır. Son teknoloji baskı makineleri kullanılarak kişiye özel bir hediyelik haline gelmektedir. Deforme olmadan uzun süre kullanılabilmektedir.

İmza Tasarımlı Masaüstü Düzenleyici

Ofis ve iş yaşamında en sık ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de masaüstü düzenleyicilerdir. Konforlu bir çalışma rutini için masaya ferahlık kazandıran masaüstü düzenleyiciler, kurumsal hediye olarak tercih edilebilir. Şık tasarımlı olmasının yanı sıra kullanışlı yapısı bulunan bu ekipmanlar kurumsal hayatta sıkça tercih edilmektedir.

Masaüstü organizer ideal ölçülerde imal edilerek her masaya uyumlu hale gelmektedir. Cüzdan, ataç, USB gibi günlük eşyalarınızı koyabileceğiniz bölümü; anahtar, kol saati, bileklik koymak için bir başka bölüme yer verilen bir ürün olarak oldukça kullanışlıdır. Cep telefonu standı olarak da kullanılabilmektedir. UV baskı yöntemi ile logo, isim ve firma ismi yazılarak daha kişisel ve firmaya özgü bir hediyelik haline getirilebilmektedir.ş

Kurumsal hediye kutusu nasıl olmalı ve hangi ürünü almalıyım gibi pek çok soruyu kısa sürede yanıtlayan firmalardan olan 1 Yaşam Kutusu ile iletişime geçerek bu sorularınıza yanıt alabilir ve hediyelik eşyanızı tercih edebilirsiniz. 1 Yaşam Kutusu, binlerce siparişe kısa sürede çözüm üretmektedir Kişiye özel, markaya değer katan, şık tasarımlı ve ihtiyaca yönelik olarak birçok ürün ile sizlere hizmet vermektedir. Özel tasarımlarda farklı bir deneyim yaşatan 1 Yaşam Kutusu ile iletişime geçebilirsiniz.

AdminAdmin