Gündem Kulisi - Ankara Gündem Haberleri
HV
02 EKİM Pazartesi 13:13

Kuaför Aşkın Aveda Marka Ürünleri Kullanmaya Başladı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-10-2022 11:44
Kuaför Aşkın Aveda Marka Ürünleri Kullanmaya Başladı

Kuaför Aşkın Aveda Marka Ürünleri Kullanmaya Başladı

Mersin Akdeniz bölgesinin en çok tercih edilen ve en iyi kuaförleri arasında yer alan kuaför Aşkın, Aveda ürünlerini salonunda kullanmaya başladı.

Dünyanın pek çok bölgesinde kullanılan Aveda ürünleri kuför Aşkın farkı ile ülkemizde de kullanılmaktadır. Yüzde yüz doğal içeriğe sahip olan Aveda ürünleri, 550 çeşidin üzerinde kullanıcıları ile buluşmaktadır.

Aveda’nın son derece kaliteli ve sağlıklı olduğunu belirten Aşkın, herkesi bu markayı kullanmaya davet etti.

Neden Aveda?

Salonunda Aveda’yı tercih etmesinin pek çok farklı nedeni olduğunu belirten Aşkın, herşeyden önce ürünlerin tamamen doğal olduğunu ve sağlığa zararlı hiçbir kimyasalın bulunmadığını belirtmektedir. Salon olarak da müşterilerinin ve kendilerinin sağlıklarına son derece dikkat ettiklerini belirten Aşkın, bu noktada Aveda ile son derece iyi bir uyum yakaladıklarını dile getirmiştir.

Kuaför Aşkın, Aveda’nın hiçbir kimyasal içermemesine rağmen oldukça etkili bir performans sergilediğini ve çok iyi sonuçlar elde ettiklerini belirtirken, müşterilerininde ortaya çıkan sonuçtan oldukça memnun olduklarını söylemektedir.

Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Aveda, saç bakımı, makyaj cilt bakımı ve daha pek çok bakım ürünü ile hizmet sağlamaktadır.

Salonunda Aveda’nın ürünlerinin kullanılmaya başlaması ile iş hacminin arttığını da belirten kuaför Aşkın, bu marka ile çok daha uzun yıllar çalışmak istediklerini ve gelen tüm müşterilerine ürünü tavsiye ettiklerini belirtmiştir.

Kaynak:https://www.instagram.com/kuafor.askinhortum/

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
- betboo-1xbet betpas- --betturkeygiris.org- tipobet365