GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-12-2022 18:54

Kalıcı Oje Yaptırmak Tırnaklara Zarar Verir Mi?

Kalıcı Oje Yaptırmak Tırnaklara Zarar Verir Mi?

 

Kalıcı Oje Yaptırmak Tırnaklara Zarar Verir Mi?

Bakımlı ve estetik görünen tırnaklara sahip olmak isteyen kadınlar için oje vazgeçilmezdir. Bunun yanında sürülen ojenin bir iki gün içinde renginin solması ve deforme olması nedeniyle değiştirilmesi gerekiyor. Bu şekilde sürekli oje yenilemek istemeyen kadınlara ise kalıcı oje uygulaması yapılıyor. Özel bir formülü olan bu ojenin sürülmesi ile artık sık sık yenilenmesine gerek kalmıyor.

Kalıcı oje yaptırmak isteyen kadınların merak ettikleri noktalar arasında tırnağa zarar verir mi olmaktadır. Bu uygulama sırasında tırnaklara UV ışınları tutulmakta ve sürülen ojenin kalıcı olması sağlanmaktadır. Kişinin bu uygulamadan zarar görmemesi için mutlaka tecrübeli güzellik uzmanların çalıştığı Leman Demir güzellik salonumuz gibi merkezlerde yaptırılması gerekiyor.

Tırnak Süsleme Nasıl Yapılıyor?

Tırnak süsleme son yıllarda kadınların çok fazla tercih ettikleri uygulamalar arasında yer alıyor. Günümüzde bakımlı tırnak dendiğinde sadece üzerine ojenin sürülmesi yeterli olmamaktadır. Geliştirilmiş pek çok desenler ojenin üzerine uygulanarak tırnağın çok daha hoş görünmesi sağlanmaktadır. Tırnağa yapılan bu süslemeler ile trendleri yakalamak mümkün oluyor.

Nail art adı da verilen bu uygulama bir sanat olarak da kabul edilmektedir. Güzellik merkezinde sunulan seçenekler arasından beğeneceğiniz modelin tırnaklarınıza uygulanması ile siz de bu sanatı tırnaklarınızda yaşatabiliyorsunuz. Yapılan modelin tırnak da daha uzun süre kalması için kalıcı oje uygulamasıyla birlikte yapılması önerilmektedir. Hayalinizde farklı süslemeler olduğunda bunlarda tarifiniz ile uygulanarak beklentiler karşılanmaktadır.

 

AdminAdmin