GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2022 10:15

İstanbul Antika Alanlar

İstanbul Antika Alanlar

İstanbul Antika Alanlar

İstanbul Antika Alanlar olarak işlev yapan birçok antikacı firması mevcuttur. Bizleri bu firmalardan ayıran birkaç farklılıklarımız mevcuttur. Bizler İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. Bizler 40 senenin verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul Antika Alanlar olarak bizler birçok firmadan daha yüksek fiyatlara siz değerli müşterilerimizin antika eşyalarınızı satın almaktayız. Bizler antika olmasına gerek olmayan eski ve klasik mobilyalarınızı da satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimize düşen ise satmak istediğiniz antika eşyalarınızı fotoğraflarını bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat bilgisini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek satın almaktayız.

İstanbul Antika Alan Yerler

İstanbul Antika Alan Yerler olarak aklınıza bizler gelmekteyiz. Neden bizlerin gelmesini gerektiğini yukarıda siz değerli müşterilerimize birkaç madde ile açıkladık. Bizler paradan çok müşteri memnuniyeti ile 40 senedir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 40 senedir ayakta durabilmemizin sebebi öncelikle müşterilerimize verdiğimiz değer ondan sonra antika eşya alım işini sevmemizden kaynaklanmaktadır. Daha fazla vakit kaybetmeden antika eşyalarınızı satmak istiyorsanız hemen irtibata geçin siz değerli müşterilerimize yardımcı olalım. İstanbul Antika Alan Yerler olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Antika Satmak İstiyorum

Antika Satmak İstiyorum, Antika Eşyalarımı nereye satabilirim, Antika Eşya kimler alır, Antika eşyalarımı nasıl satabilirim diyorsanız artık kendi kendinize bu soruları sormanız gerek kalmadı. İmdadınıza İstanbul Antika Alan Yerler olarak EYT Antik yetişmektedir.

 

AdminAdmin