GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-11-2022 17:10

Evden Eve Nakliyat Hizmet Sözleşmesi Nedir?

Evden Eve Nakliyat Hizmet Sözleşmesi Nedir?

Evden Eve Nakliyat Hizmet Sözleşmesi Nedir?

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın farklı bir adrese taşınması işlemlerinde evden eve nakliyat hizmetinden yararlanarak kısa sürede eşyanızın yeni adrese nakledilmesini sağlayabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın nakli için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir.

Konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından sunulacak olan ev taşıma hizmetlerinde ise Hemen Taşın Nakliyat firmasından yararlanabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyanın farklı adrese nakledilmesi ile ilgili başvuru sonrasında verilecek olan ücretsiz eksper hizmeti sonrasında ise onayınız alınır. Alınan onay akabinde hizmet sözleşmesi düzenlenir. Hizmet sözleşmesi firma tarafından sunulacak olan tüm hizmetleri ve hizmet bedellerini içerirken aynı zamanda her iki tarafından haklarının korunmasına yardımcı olur.

Evden eve nakliyat hizmetinde hizmet sözleşmesinin düzenlenmesi ayrıca nakliyat sigortasının da yapılmasını sağlamaktadır. Böylelikle ev ya da iş yerin eşyalarının tamamının sigorta kapsamında korunmasına destek olunur.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Eşya taşımacılığı hizmetlerinde Hemen Taşın Nakliyat firması şehir içi nakliyenin yanı sıra şehirler arası nakliyat hizmetinden de yararlanmanızı sağlar. Ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyanın nakliyat sigortası kapsamında naklini sağlayan firma böylelikle tüm özverili çalışmaya nazaran doğabilecek olan zarar karşı eşyanızın maddi değerinin karşılanmasına yardımcı olur. Bunun ile beraber nakliyat sigortası evden eve nakliyatta alınacak olan depolama hizmeti sırasında da devam eder.

AdminAdmin