GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-08-2022 10:37

Erkek Tüm Vücut Epilasyon Yapan Merkezler

Erkek Tüm Vücut Epilasyon Yapan Merkezler

Erkek Tüm Vücut Epilasyon Yapan Merkezler

Erkek tüm vücut epilasyon işlemi son yıllarda beylerin yoğun ilgisiyle karşılaşmaktadır. Erkekler de kadınlar gibi bakımlı olmaya önem vermektedirler. Bunun için ilk adım olarak bedenlerindeki fazla olan tüylerden kurtulmaktır. Sakal ve bıyık bölgelerindeki kılların varlığı istenmekle birlikte vücudun diğer bölgelerindeki tüyler rahatsızlık vermektedir. Erkekler de bu tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemler deniyorlar.

İlk başlarda sadece kadınlara yapılan epilasyon günümüzde artık erkeklere de yapılmaktadır. Onların cilt tiplerine uygun cihazlar kullanılarak istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmaları sağlanıyor. Erkek tüm vücut epilasyon işleminde başarılı sonuçlar alınabilmesi için şu noktalara dikkat edilmesi gerekiyor:

  • Seanslar için verilen randevulara zamanında gelinmelidir
  • Epilasyon uygulandığında güneşe çıkılmamalı ve denize girilmemelidir
  • Hijyen kurallarına dikkat edilmelidir
  • Epilasyon uzmanı tarafından verilen tavsiyelere uyulmalıdır

Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılıyor?

Cilt bakımı tüm insanların yaptırmaları gereken bakımlar arasında yer almaktadır. Çağımızda erkeklerde en az kadınlar kadar genç ve yakışıklı görünüme sahip olmaya önem vermektedirler. Merkezimizde de beylere özel cilt bakımları yapmaktayız. Öncelikle onların cilt tiplerini belirlemekteyiz. Ardından yaşlarına, ciltlerindeki hasara göre belirlenen bakımlar uygulanıyor. Bakım sırasında doğal vitaminler, nemlendiriciler, maskeler kullanılmaktadır. Bu sayede bakım yapılması sırasında ciltte hiçbir olumsuz etki olmamaktadır.

Manikür yaptırmak erkeklerin de ellerinin bakımlı olmasını sağlayan işlemler arasında yer alıyor. Uzman manikürcüler beylerin manikürünü yaparak tırnaklarının çok düzgün görünmesini sağlıyorlar. Ellerinin bakımına önem veren beylerin manikürlerini düzenli olarak yaptırmaları gerekmektedir. Epilasyonu, cilt bakımını ve manikürünü yaptıran erkekler girdikleri her ortamda bakışları üzerlerinde toplamayı başarıyorlar. Kaliteli hizmet veren, hijyen kurallarına uyan merkez arayışınıza bizimle son verebilirsiniz. Hepsi alanında uzman olan ekiplerimizle tüm hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı veriyoruz. Detaylı bilgileri merkezimizle iletişime geçerek alabilirsiniz.

AdminAdmin