Gündem Kulisi - Ankara Gündem Haberleri
HV
02 EKİM Pazartesi 13:41

Araç Tanıma Hizmeti Oto Ekspertiz

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-12-2022 13:30
Araç Tanıma Hizmeti Oto Ekspertiz

Araç Tanıma Hizmeti Oto Ekspertiz

Hasarlı bir aracın detaylı bir şekilde profesyonel bir inceleme sonunda hasarlı olduğu tespit edilebilir. Kaporta başta olmak üzere motor ve diğer aksamlarda yapılan tadilat işlemleri bu işe yıllarını vermiş ustalar tarafından tespit edilebilir. Arnavutköy oto ekspertiz hizmetimizde görevli olan ustalarımız bu işe yıllarını vermiş deneyimli kişilerdir. Araçta yapılan tamirat ve tadilat işlemleri rapor halinde hazırlanabilir.

Motorda yapılan tamirat işlemlerinin yanı sıra parça değişim işlemleri de ekibimiz tarafından kolaylıkla tespit edilebilir. Motorun yağ yakması veya su kaynatması motorun deforme olduğunu gösterir. Ekip olarak sadece görsel olarak araç incelenmemektedir. Özel cihazlarla kaportada yapılan tadilat işlemleri ve motorun genel durumu net bir şekilde belirlenmektedir.

Maksimum Oto Ekspertiz

Motor güç kaybı, conta sisteminde meydana gelen yanıklar ve araç çekiş gücü gibi işlemler motor ustalarımız tarafından gözden geçiriliyor. Aracın değişeni konusunda net bilgiler uzman kaporta ekibimiz tarafından belirleniyor. İnceleme sonucu grafikli raporumuza ekleniyor ve rapor işlemi sonrasında alıcı ve satıcıya genel bir açıklama yapılıyor.

Ekspertiz raporunda motorun ve kaportanın durumu net bir şekilde rakamlarla ifade ediliyor. Bilgisayarlı Körfez oto ekspertiz hizmetiyle aracın genel durumu gerçek rakamlarla net bir şekilde rapora yansıyor. Ekip olarak muayeneye hazırlık konusunda da müşterimize yardımcı oluyoruz. Muayene ön hazırlık işlemiyle kolay bir şekilde aracınız muayeneden geçebilir.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
- betboo-1xbet betpas- --betturkeygiris.org- tipobet365