MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-10-2019 17:32   Güncelleme : 13-10-2019 17:32

DJ Muhammet Enes

DJ Muhammet Enes

DJ Muhammet Enes

 

Sevilen radyocu Muhammet Enes Gönüllerin Starı’nda sevenleri ile buluşuyor. Radyo dinleyicilerinin yakından tanıdığı Muhammet Enes Starartı fM’de program yapıyor. Takipçileri Starartı FM’de 20.00-23.00 saatler arasında yayın yaparak sevenleri ile buluşuyor. Program kapsamında aşk, hüzün, ayrılık, mutluluk gibi konularını şiir, hikaye ve sohbetler eşliğinde ele alarak dinleyicileri ile sohbetler gerçekleştiriyor. Ayrıca dinleyicilerin gönderdiği yorumları okuyarak sohbetini ilerletiyor. Program kapsamında Starartı FM dinleyicilerinin müzik isteklerini radyoda çalarak güzel vakit geçirmelerini sağlıyor.

İstanbul’un Sesi Radyosu’nda Görev Yapıyordu

Muhammet Enes Gönüllerin Starı’nda Dinleyicileriyle Buluşuyor

 Şimdilerde Starartı FM radyosunda program yapan Muhammet Enes daha önce İstanbul’un sesi radyosunda program yapıyordu. Orada da büyük bir takipçi kitlesine sahip olan radyocu açıklamadığı bir sebepten dolayı radyodan ayrılmış dana sonrada Starartı FM radyosu ile anlaşarak programlara başladı.

Muhammet Enes Kim?

Radyo dünyasında tanınan ve radyo dinleyicilerinin sıkça takip ettiği Muhammet Enes 14 Haziran 1996 yılında İstanbul Eminönü’nde dünyaya geldi. İlköğreniminden sonra 2014 ve 2017 yılları arasında Özel Radyo Ve Televizyonculuk bölümünde okudu. Eğitimi sonrası radyoculuk belgesini alan sevilen radyocu eğitimi sonrasında çeşitli radyolarda program yaptı. Sevilen radyocunun çalıştığı radyolar arasında İstanbul’un Sesi ve Radyo34 gibi radyolar bulunuyor. Muhammet Enes isimli radyocu şu an aktif olarak Starartı Fm radyosunda akşamları program yaparak sevenleri ile buluşuyor.

https://www.instagram.com/muhammetenesofficial/