GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-06-2022 17:03

ONLİNE TASARIM NEDİR?

ONLİNE TASARIM NEDİR?

ONLİNE TASARIM NEDİR?

Dijitalleşme ile birlikte günümüzde tasarım noktasında karşımıza çıkan büyük fırsatlardan biriside online tasarım. İster cep telefonunuzdan, ister tabletinizden isterseniz bilgisayarınızdan kolayca erişebileceğiniz tasarımlarınızla hayal gücünüzü konuşturabilirsiniz.  Kolayca uygulamayı indirebilir ve giriş yaparak ücretsiz bir şekilde dilediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz.

Birçok kullanıcının merak ettiği sorulardan bir tanesi de online tasarımın ne olduğu oluyor. Online tasarım, müşterilerin hiçbir çaba sarf etmeden belirli bir uygulamaya giriş yaparak tamamen hayal gücü ile ürettiği grafik tasarımlarıdır. Buradaki önemli noktalardan birisi ise girdiğiniz uygulamanın veya sitenin kullanıcılar için uygun olmasıdır. Dijibiz olarak biz kullanıcılarımıza en başta güvenilirlik garantisi vermekteyiz. Zorlanmadan, çaba göstermeden en önemlisi ise hiçbir ücret ödemeden dilediğiniz logo, kartvizit, menü veya sosyal medya için post tasarlayabilirsiniz.

Size ait markanızı diğer işletmelerden ayırmak ve imajınızı ortaya koymak için belirli tasarımlara ihtiyaç duyarız. Bir nevi kurumsal kimlik oluşturmanıza yarayan bu tasarımların özgün olması sizi ayrıcalıklı kılar.  Bu noktada grafik tasarımları sizi her zaman bir üst noktaya taşıyacaktır. Marka imajınızı oluştururken dikkat etmeniz gereken logonuzu güvenilir bir sitede tasarlamak olacaktır. Eğer sizin için doğru bir site tercih edilirse hedef kitleye daha kolay ulaşım sağlamış olacaksınız.

Online tasarım için herhangi bir program bilmenize gerek yok. Dijibiz uygulaması sayesinde hiçbir tasarım programı bilgisine ihtiyaç duymadan sizler için hazırladığımız hazır şablonları kullanarak istediğinizi elde edebilirsiniz.

Markanızın imajını oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli aşama tasarımıdır. Kurumsal kimliğinizin temel parçası olan logoların profesyonel bir biçimde oluşturulması hedef kitlenize daha kolay ulaşabilmenize yardımcı olur.

Dijibiz’in en keyifli noktası ise kendin tasarla özelliği. Tamamen hayallerinizi yansıtan size uygun bol çeşitli şablon seçebilme özelliği ile birbirinden farklı özgün içerikler çıkarmak artık çok kolay. İster masa başında bilgisayarınızda isterse seyahat halinde tabletinizden isterseniz arkadaş ortamında telefonunuz aracılığı ile canınız nerede isterse dilediğiniz tasarımı kendiniz yapın. Tamamen ücretsiz olan Dijibiz uygulaması sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir hem de kolay tasarımlar ile yüksek kaliteli görseller ortaya çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 

HandeHande