GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-06-2022 02:26

Özel Üretim Filtreler

Özel Üretim Filtreler

Özel Üretim Filtreler

Özel üretim filtreler endüstriyel uygulamanın türüne göre özel ölçülerde üretilen özel amaçlı filtrelerdir. İster hidrolik sistemlerde, isterseniz doğalgaz hatlarında kulanılmak üzere üretilmektedir.

genellikle plazma, lazer, CNC kesim makineleri ile talaşlı imalat makinelerinde ve kompresör hatlarında kirliliğe neden olan partiküllerin temizlenmesi için kullanılır.

Özel üretim filtreler, standart ölçülerin dışında farikalarda ve işletmelerde özel üretim devir daim hatları için geliştirilmektedir.

Bu filtreler antistatik özelliğe sahip, 6.50 bar basınca ve yanmaya dayanıklı, yüksek beta değerlerine sahip filtrasyon malzemesi olan paslanmaz çelik tel dokudan üretilmektedir.

filtrenin üretiminde kullanılan materyallar, endüstriyel standartlardaki en kaliteli filtrasyon malzemeleridir.

Özel üretim filtreler; toz tutucu filtreler de Kartuş tipi; Pulse filtre, dust collector filtreler, flanşlı kancalı alüminyum filtreler, pulse filtreler, anti-statik filtreler, basınç filtreleri, Dönüş Filtreleri, Emiş Filtreleri, Blower Filtreleri, Hava Kurutucu Filtreler, Kartuş Filtreler, Sepet Filtreler, Süzgeç Filtreler , Paslanmaz Yağ Filtreleri, Paslanmaz Gıda Filtreleri, Toz Toplayacı Filtreler, Nano Fiber Filtreler, Gaz Türbin Filtreleri, Pre Filtreler, DIN Normlu Filtreler gibi türlerde üretilmektedir.

Holder Filter, filtrasyon için en çok tercih edilen standartlarda ürettiği özel üretim filtreler ile filtreleme ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunmaktadır.

HandeHande