GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-06-2022 17:59

Adana Fiat Servisi

Adana Fiat Servisi

Adana Fiat Servisi

Adana Fiat servisi, Fiat ve ailesinde bulunan araçların iç ve dış bakımlarından sorumlu olan yetkili ana bayidir. 

Neden Adana Fiat Servisi

1. Servis, bakım işlemlerinde son teknoloji alet ve ekipman kullanmaktadır. serviste kullanılan her ekipman yeni eski model araçlar ile uyum içerisinde çalışmaktadır. 

2. Araçlara yapılan değişim ve yenileme işlemlerinde kullanılan parçaların tümü orijinal firma standartlarında üretilen parçalar arasından seçilmektedir. 

3.Servis, bakım ve onarım işlemlerinde araç sahiplerine doğru ve ekonomik fiyatlandırma yaparak hizmeti her araç sahibine ulaştırmaktadır.

Adana Fiat Servis Bakım Ayrıcalıkları

1. Periyodik Bakım: periyodik bakım araçların daha uzun yıllar kullanılabilmesi ve performansını her daim devam ettirebilmeleri için belirlenen kilometrelerde veya yılda bir kere araçların alması gereken ayrıntılı bakımları kapsamaktadır. Periyodik bakım hizmetlerinde araçların en küçük ayrıntısına kadar inmekte ve değişim gerektiren parçalar yeni parçalar ile değiştirilmektedir. 

2. Kış Bakımı: araçların kış mevsimine daha rahat bir şekilde girebilmesi için yaptırması gereken bakımlar vardır. bu bakımlar mevsim kışı gösterdiğinde kış bakımı, içerisinde yer almaktadır. Kış bakımında; lastik değişimi, akü kontrol, far ve aydınlatma ayarları, motor bakımı, filtre değişimleri, antifriz değişimi gibi işlemler yapılmaktadır.

Adana Fiat Egzoz Emisyon Ölçümleri

Günümüzde trafikte seyreden araçların sayısı artış göstermektedir. Bu artış araçlardan çıkan zararlı gazların artmasına ve hava kirliliğinin oluşmasına sebep olmuştur. Uzmanlar hava kirliliğini önlemek ve bu gazları kontrol altında tutmak amacıyla her araca egzoz emisyon ölçümlerini zorunlu tutmaktadır.

Egzoz emisyon ölçümlerini yaptırmayan araçlar, trafikte kusurlu sayılmakta ve ceza almaktadır. 

Adana Fiat Servisi 

Adana Fiat servisine giriş yapan araçların sorunları birbirinden farklıdır. Servisin bu anlamda öncelliği araçları ayrıntılı bir şekilde taramak ve başka bir hasarın olup olmadığı öğrenmek ve arızaya neden olan sorunun ne olduğunu bulmaktadır. Tarama ve kontrol işlemleri yapıldıktan sonra fiyat bilgisi verilmektedir. Konuda net bilgi almak isteyen araç sahipleri servis ile iletişime geçmelidir. 

Adana Fiat servisi iletişim; servis merkezi ve işlek bir alana kurulmuştur. Araçların bakım ve onarımları hakkında bilgi almak isteyen araç sahipleri iletişim numaraları üzerinden bilgi almaktadır. Servis bu anlamda 7/24 iletişime açıktır.

 

HandeHande