SPOR
Giriş Tarihi : 09-06-2022 16:52

Ünlü Futbolcunun Evlendiği Ortaya Çıktı

Ünlü Futbolcunun Evlendiği Ortaya Çıktı

Ünlü Futbolcunun Evlendiği Ortaya Çıktı

Aslen Türk olan Almanya doğumlu İlkay Gündoğan'ın geçen hafta sevgilisi Sara Arfaoui ile evlendiği ortaya çıktı. Eşinin de evlendiklerine dair yaptığı paylaşımla ortaya çıkan evlilik haberi ve nikâhın Kopenhag'da yapılması sosyal medyada çok konuşuldu.

Galatasaray Hayranlığı

Manchester City'de top koşturan genç futbolcu İlkay Gündoğan'ın Galatasaray futbol takımına hayranlığı konuşuluyordu. 17 Mayıs tarihini seçmesi dikkat çeken deneyimli futbolcunun bu tarihle ilgili anısı olduğu ortaya çıktı. Kendisinin henüz 9 yaşındayken Galatasaray'ın Kopenhag Parken Stadında oynadığı mücadelede Arsenal'i devirerek UEFA kupasını göğüslemişti. Bu anı hiçbir zaman unutmadığını ifade eden deneyimli futbolcu nikâh için de Kopenhag ve 17 Mayıs tarihini tercih etti.

Sevgilisi Nikâhtan Sonra Soyadını Değiştirdi

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan İlkay Gündoğan'ın eşi Sara Arfaoui soyadı hemen değiştirdi. Gündoğan soyadını sosyal medya hesaplarına ekleyen İlkay Gündoğan'ın eşi Sara bazı yanlış anlamaların önüne geçmek için nikâhlarını ilan ettiklerini ifade etti. Artık Sara Arfaoui Gündoğan olan İlkay Gündoğan'ın eşi haklarında çıkan haberlerden dolayı evlendiklerini açıkladıklarını ifade etti. . noktabet

Gizli kalmasını istediklerini ama İlkay Gündoğan ile çıkan haberlerden dolayı Kopenhag'da evlendiklerini açıklayan ikili hayli mutlu olduklarını da belirtti. Manchester City takımında forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu İlkay Gündoğan ile ilgili bazı yalan haberler medyada yer almıştı. Eşi Sara ile 17 Mayıs tarihinde evlenen İlkay Gündoğan'ın nikahtan sonra çekilen fotoğraflarda hayli mutlu olduğu görüldü.

Formun Üstü

Formun Altı

 

HandeHande