GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2022 20:44

BMW Servisi 

BMW Servisi 

BMW Servisi 

 

BMW servisi olarak tercih edebileceğiniz en güvenilir yerlerden biri olan Maslak BMW servis, BMW marka araçlar için ayrı bir hizmet vermektedir. Birçok marka için de üstün hizmet sağlayan Maslak BMW servis, hizmet sağlayıcıları içerisinde en donanıma sahip olan şubelerden biridir. Her marka aracın her ihtiyacına en iyi çözümleri ve donanımları bulabilmek mümkündür. Eğer BMW aracınız var ise Maslak bölgesinde tercih edebileceğiniz en güvenilir ve doğru adres kesinlikle Maslak BMW servis hizmet sağlayıcısıdır.  Siz de kaliteyi yaşamak ve keyifli sürüşün güvenilir hissini yaşamak istiyorsanız hemen randevu alabilirsiniz. Deneyimli çalışanları ve sorunsuz hizmet anlayışı imkanı sunan Maslak BMW, alanında en iyi hizmeti sağlayan hizmet sağlayıcılardan biridir. 

 

Araç kontrolleri ve rutin bakımlarının yapıldığı şubelerimizde, düzenli aralıklarla ziyaret edeceğiniz servisler ile aracınızın güvenliğini arttırabilir ve ömrünü uzatabilirsiniz. Rutin bakımların da yapıldığı Maslak servisi, BMW araçlar için özel cihazlar kullanmaktadır. Araç hasar durumunda orijinal parçalar kullanarak aracın değerinin düşmesine izin vermez. BMW konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. 

 

Orijinal parça değişimlerinin yapıldığı Maslak BMW ile aracınızın başına gelebilecek olumsuz durumdan da aracınızı koruyabilirsiniz. Sistemlerin stabil olarak düzenli çalışmasını sağlayan orijinal parçalar bakım ve onarım sırasında kullanılması gerekmektedir. Bu parçalar araç sağlığını ciddi anlamda etkileyebilmektedir. Orijinal parça garantisi veren şubemiz, BMW parçaların stokuna sahiptir. Birçok yedek parça stoku sayesinde hızlı çözümler sunmaktadır. Orijinal parça kullanımı her araç için önemlidir, orijinal yedek parçanın kullanımının sağladığı bazı avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Orijinal parça orijinal garanti süresine sahiptir,

  • Diğer sistemlere zarar vermeyecek şekilde stabilizeyi korumaktadır,

  • Aracın ömrünü uzatarak uzun dönemler boyunca güvenle kullanılmasını sağlar,

  • Orijinal parçalar sayesinde teknik destek ve servis almak daha kolaydır. 

  • Garanti süresi verilen parçaların sonrasında sorun oluşturması durumunda rahatlıkla servis sağlayıcımıza gelip teknik destek isteminde bulunabilirsiniz. 

Orijinal parça değişimi sayesinde aracınızın başına gelebilecek birçok problemden kurtulabilirsiniz. Farklı yedek parçalar kullanmak aracın performansını düşürecek ve ömrünü azaltacaktır. Yukarıda bahsettiğimiz avantajlardan yararlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip randevu oluşturmaktır. Tamamen orijinal olan yedek parça değişim hizmetimizden siz de yararlanabilirsiniz. Değişim sonrasında sağladığımız teknik destek ve garanti süresi boyunca da yanınızda olacağız. Bu sayede değişim sonrası bir problem yaşanması durumunda servisimizi tekrar ziyaret ederek teknik destek isteğinde bulunabilirsiniz. 

 

HandeHande