GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2022 20:35

İzmir Audi Oto Servis

İzmir Audi Oto Servis

 

İzmir Audi Oto Servis

Periyodik araç bakımı; uzun ömürlü motor performansı, güvenli ve sorunsuz sürüş optimizasyonu ile  ekonomik yakıt tüketimi açısından dönemsel olarak aksatılmadan yapılması gereken servis hizmetlerindendir. 

 

Mevsimsel değişim normlarına ayak uydurmak, küçük sorunları daha büyük arızalara yol açmadan ortadan kaldırmak amaçlı yapılan araç bakımı, hem güvenli sürüş hem de araç emniyeti bakımından, yetkili servislerce, aksatılmadan yapılması gereken bir çalışmadır.

İzmir Audi servis olarak, her marka aracın aksamı kendi içerisinde değerlendirerek, uygun metot ve müdahaleler ile titizlikle yapılması gerektiğinin bilinci ile alt yapımızı her geçen gün geliştiriyor,teknolojik yeniliklere hizmet alt yapımızda yer veriyoruz.

Uzun araç kullanıma bağlı olarak zamanla oto parçalarında görülmeye başlanan aksaklıklar ve deformasyonlar, motorun sağlıklı çalışmasını engellediği gibi büyük arızalara da sebebiyet verebilmektedir. Bunun gibi büyük maddi kayıpların önüne geçmek amaçlı dönemlik olarak araçların bakımlarını uzman personel gözetiminde gerçekleştiriyor, araç için en uygun metodları izliyoruz. İzmir Audi servis olarak bizler, Bosch Servis güvencesinde, tecrübeli ve donanımlı alt yapımızla yürüttüğümüz oto elektrik bakım ve onarım hizmetlerini, itina ile gerçekleştiriyor,kısa sürede çözüm odaklı hizmetlere imza atıyoruz. Mekanik ve teknik aksamların eksikliklerini, kısa sürede gidererek, motorun sağlıklı işleyişine devam edebilmesini sağlamaya yardımcı olan servisimiz, ayrıca akü, filtre ve yağ takip ve değişimlerini de gerçekleştirmektedir. Bunu da  garantili işçilik,yedek parça değişimi avantajları çerçevesinde yapmaktadır. Zaman bizim için en kıymetli kavramdır. Bu sebeple ister ticari olsun ister bireysel tüm araçların sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturarak, yaşanacak mağduriyetlerin önüne geçiyoruz.

15 adımlık periyodik araç bakımımız ile tüm donanımları kısa sürede değerlendirerek, varsa sorunların raporunu çıkarıyor araç alım satımlarında aracın performansı ile ilgili rapor düzenliyoruz. Periyodik araç bakım ve lastik değişimi, fren inovasyon ve emniyet sistemlerinin takibi, amortisör, süspansiyon sistemlerinin bakım ve onarımı, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemleri ile marş devrelerinin bakım ve onarımının yanı sıra egzos emisyon ölçümleri de İzmir Audi oto servis hizmetlerimiz  bünyesinde yer almaktadır. Zaman sıkıntısı olan müşterilerimiz için de ayriyeten vale hizmetimiz ile aracı adresten alarak bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyor, yine adrese anahtar teslim hizmetler sunuyoruz.  7/24 ulaşabileceğiniz yol yarım ve müşteri hizmetleri desteğimiz ile size uygun randevu tarihi oluşturabilir, ekonomik fiyat avantajlarımızdan yararlanabilir, aracınızı uzman ve profesyonel ellere teslim etmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

HandeHande