GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-05-2022 16:56

Meşe Lamine Parke

Meşe Lamine Parke

Meşe Lamine Parke

Meşe lamine parke sayesinde yaşam alanınızı daha konforlu bir yere dönüştürmeye ne dersiniz? Valenti Parquet avantajlarıyla satın aldığınız parkeler hem kaliteyi hem de kullanışlılığı sizlerle buluşturacak. Üstelik parke konusunda karşı karşıya kalacağınız problemlerin hepsi de ortadan kalkacak!

Meşe Lamine Parke Nasıl Döşenir?

Meşe Lamine parke tercih etmek pek çok tüketici için özel bir seçim olsa da döşeme uygulamalarının titizlikle gerçekleştirilmesi gerektiğini bilmek gerekir. Zira doğallığın ön planda olduğu bu parkelerde yanlış bir uygulama ciddi problemleri de beraberinde getirecektir. Valenti Parquet olarak merak ettiğiniz her konuda sizi bilgilendiriyoruz. Bu çerçevede parke döşeme adımlarını da sizlerle paylaşıyoruz.

  • Meşe lamine parke döşemesi öncesinde zeminin düz ve pürüzsüz olmasına özen gösterilmelidir,
  • Zemin hazırlığı sonrasında şilte döşemesi yapılarak parkenin sorunsuz bir şekilde yerle bütünleşmesi sağlanmalıdır,
  • Şilte döşeme işleminden sonra koruyucu kama ile parke – duvar arasında bir çözüme başvurulur,
  • Parkeler tek tek ve takoz yardımıyla birbirine geçirilmelidir,
  • Birbirine tutkallanan parkeler temiz bir şekilde dizilmelidir,
  • Dizme işlemi sırasında birbirini takip eden parçaların çizgileri arasında 50 cm aralık olmalıdır,
  • Plaka sıkıştırma sırasında manivela kullanmak başarılı sonuçlara ulaşmayı kolaylaştırmaktadır,
  • Son aşamada kullanılan süpürgeliklerle bütüncül bir görüntü elde edilmelidir.

Meşe lamine parke döşemesinde izlenen bu adımlarla kusursuz bir sonuç ortaya çıkar. Bizden hizmet aldığınızda bu adımların izleneceğinden emin olmalı ve kusursuz bir sonuca ulaşabileceğinizi unutmamalısınız.

Lamine Parke Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Yaşam alanınızda meşe lamine parkeyi tercih etmek istiyorsanız merak ettiğiniz en önemli konulardan bir tanesi kesinlikle fiyatlardır. Çünkü zeminin büyüklüğüne göre artış gösterecek olan parke maliyetlerinde marka ve kalite de büyük rol oynar. Valenti Parquet olarak hem kaliteli hem de her bütçeye uygun alternatiflerle sizlere çözüm üretiyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılarken uygun fiyat yaklaşımını da göz ardı etmiyoruz.

Size en uygun lamine parkeler için seçim yaparak döşeme işlemlerinin başlamasını sağlayan. Profesyonel bir ekip tarafından döşenen parkelerin ödediğiniz ücreti fazlasıyla hak ettiğini görün. Size en uygun seçenekler ve çok daha fazlası için harekete geçin!

HandeHande