GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2022 19:42

Zamalek’ten Bomba Açıklama

Zamalek’ten Bomba Açıklama

Zamalek’ten Bomba Açıklama

Ünlü futbolcu Mustafa Muhammed için Zamelek bomba bir açıklamada bulundu. Yapılan flas açıklama gündemde sıcak gelişme olarak kayıtlara geçti. Zamelek Mustafa Muhammed ile ilgili çarpıcı bir açıklama yaparak dikkat çekti. Zamelek Futbol Kulübü Genel Müdürü Amir Mortada Galatasaray’ın Mısırlı futbolcusu Mustafa Muhammed ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamanın içeriğinde ise önemli detaylar yer alıyor. Takımdan oyuncu için 10 milyon dolar istediklerini ancak ismi verilemeyen kişilerin bu rakamı 8 bin dolara çektiklerini ifade etti.

Mustafa Muhammed Şimdi Ne Yapacak!

Galatasaray’ın Mısırlı yıldızı Mustafa Muhammed ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulunan Zaletek kulüp yetkilisi 10 milyon dolar istediklerini ancak kulüpten birilerinin bu rakamı 8 bin dolara çektiklerini ifade etti. Yaşanan bu durum ise Mustafa Muhammed şimdi ne yapacak sorularını gündeme getirdi. Oyuncu ise henüz bir açıklamada bulunmadı.

deneme bonusu

Zaletek’ ten Son Dakika Açıklama

Zalatek futbol Kulübü yıldız futbolcu ile ilgili son dakika bir açıklamada bulundu. Kendilerinin başarılı futbolcunun bu fiyata satılmasını asla istemediğini ifade eden Mısırlı yönetici yaptığı açıklamada bana kalsa sözleşmesi tam dört sene uzatılan bir oyuncuyu kesinlikle dört milyon dolara satmazdım şeklinde sözler sarf etti. Mısırlı yıldız futbolcu bu sene çıktığı karşılaşmalarda toplamda 8 gol ve 6 asist yaparak dikkat çekmeyi başardı. Mustafa Muhammed ile ilgili yaşanan gelişmeler bu yöndeydi.

Formun Üstü

Formun Altı

 

HandeHande