GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-05-2022 21:59   Güncelleme : 07-05-2022 23:42

Künefede Türkiye'nin Markası

Künefede Türkiye'nin Markası

Künefede Türkiye'nin Markası

Künefe tatlısı ülkemize mal olmuş ve ünü dünya ülkelerine yayılmış olan tatlılardan biridir. Ancak son dönemlerde asıl künefe lezzetini Türkiye'ye duyurmak için başarılı çalışmalar yapan bir iş insanı bulunuyor. Salih Delen, https://instagram.com/salihdelenn?igshid=YmMyMTA2M2Y= ; linkinde yapmış olduğu çalışmalarla künefe lezzetini ve görselini Türkiye genelinden herkesle paylaşıyor.

Tatlı ustası olarak çalışmalarına başlayan Salih Delen şimdilerde açmış olduğu 13 şube ile tatlı ve künefe severlere hitap ediyor. Lezzetli ve muhteşem görsele sahip olan künefeler, farklı sunumları ile herkesin beğenisini kazanıyor. Ünlü futbolcu, iş adamları, sanatçılar ve toplumun her kesimine hitap eden Salih Delen, Zeugma künefe salonlarının sayısını her geçen gün artırıyor.

Zeugma Künefe İle Lezzet Şöleni

Zeugma künefe sahibi, ünlü iş insanı Salih Delen, Türkiye genelindeki 13 şubesinde de aynı eşsiz lezzeti sunmak için çalışmalar yapıyor. Künefe ve tatlıcılık sektöründe en özel lezzetleri sunan Delen, tatlı üretim sırasındaki görselleri de instagram hesabından paylaşıyor. Muhteşem lezzet şöleni ve eşsiz görüntüsüyle künefeyi bir sanat eserine dönüştürüyor.

Kadayıf ve künefeyi, çerezlerle renklendiren, bambaşka sunumu ile büyüleyen Salih Delen, farklı üretim şekliyle de beğeni topluyor. Antep fıstıklı, sütlü, cevizli ve bambaşka künefe lezzetleriyle Türkiye'nin 13 noktasında tatlı severlere ziyafet hazırlıyor. Türkiye tatlı dünyasında meşhur künefesiyle ünlenen Salih Delen, dünya mutfağına da künefesiyle giriş yapacağa benziyor.

HandeHande