GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2022 21:59   Güncelleme : 10-05-2022 21:59

Mutluluk Çubuğu Son Teknoloji Nelerdir?

Mutluluk Çubuğu Son Teknoloji Nelerdir?

Mutluluk Çubuğu Son Teknoloji Nelerdir?

Mutluluk Çubuğu Son Teknoloji Nelerdir?

 

Günümüzde birçok insanın yaşadığı sertleşme problemine en uygun çözüm olan mutluluk çubuğu genel olarak herkes tarafından bilinen ve uygulanan bir işlemdir. Ayrıca; mutluluk çubuğu günümüz son teknoloji gelişmelerine göre devamlı gelişen ve değişim gösteren cerrahi bir tedavi yöntemidir. Penil protez implantasyonu hastalarda uygulanmaya başlandıktan sonra sürekli önemli gelişmeler kazanarak çağımız teknolojisi ile uyumluluk göstermiştir.

 

 Mutluluk Çubuğunun Teknolojik Gelişmeleri

 

 Genelde; erektil disfonksiyon problemi yaşayan kişiler için en uygun çözümler ilaç tedavisi ve eksternal vakum cihazı tedavileridir. Bu tarz sorunları yaşayan kişiler için ilaç tedavisinden sonuç alınamadı zaman cerrahi işlem olarak yerleştirilen mutluluk çubuğu diğer adı ile penil protez veya penis protezi uygulanmaktadır. Teknolojik gelişmeler her üretim şeklinde ayrı bir gelişme göstermiştir.

 

 Genel anlamda tüm mutluluk çubuğu son teknoloji özellikleri her anlamda uygulanan kişilere çok büyük destekler sağlamaktadır. Kişiler bu gelişmeler sonrasında hem cinsel hayatlarında mutlu olurlar hem de erektil disfonksiyon problemlerine en kolay çözümü bulmuş olurlar.

 

 

 Tek Parçalı Mutluluk Çubuğunda Teknolojik Gelişmeler

 

 Tek parçalı bükülebilir mutluluk çubuğunda son teknoloji ile; kişinin penisine istediği biçimde yön verme imkanı tanınmaktadır. Bu implantların esneyebilme özellikleri kişilere, doğal anlamda sertlik hali kazandırmaktadır. Ayrıca, silindirlerin dışının hidrofilik ile kaplı olması enfeksiyon sorunlarına karşı dirençlidir. Tek parçalı mutluluk çubuğu, 6 farklı yarıçap seçeneği ile kişilerin anatomik yapılarına en uygun olan implantı uygulayabilirler.

 

 Üç Parçalı Mutluluk Çubuğunda Teknolojik Gelişmeler

 

 Üç parçalı mutluluk çubuklarının oluşumu; üç parçadan meydana gelmektedir. Şişirilebilir şekilde bir çift silindir aynı zamanda pompa ve rezervuar bu çubuğun parçalarını oluşturur. Yeni teknolojik gelişmelere göre; Üç parçalı şişirilebilir mutluluk çubukları enine veya boyuna genişleyebilme özelliği düşünülerek 2 farklı tipte üretilmektedir. İmplantların bu gibi farklı ve gelişmiş özellikleri bireylerin anatomik yapısal özelliklerine göre en uygun implantın seçilmesini sağlar.

 

 Bu teknolojik gelişmeler sonucunda, kullanılan şişirilebilir implant türlerinde sertleşmenin oluşması oldukça hızlı ve kolay bir şekilde olmaktadır. Rezervuarların adaptif özellikleri sayesinde kişilerin karın içi boşluğunun şeklini kolayca alarak hasta konforunun iyileşmesini sağlamaktadır. Ayrıca, silindirlerin birden çok farklı boy seçeneklerinin olması her kişinin anatomik yapı özelliklerine uygun implantı seçmesine imkan vermektedir. Bu da normal fizyolojik özelliklere sahip doğal bir ereksiyon gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 

 Mutluluk çubuğu tedavisi genel olarak uygulanmaya başlandıktan sonra günümüze kadarki süreçlerde oldukça gelişim göstermiş ve çok yüksek başarılara sahip olmuş en çok uygulanan cerrahi tedavi yöntemi olarak bilinmektedir.  Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

HandeHande