GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-04-2022 00:53

Bitcoin 2021’de Ne Kadar Kazandırdı?

Bitcoin 2021’de Ne Kadar Kazandırdı?

Bitcoin 2021’de Ne Kadar Kazandırdı?

Bitcoin 2021’de Ne Kadar Kazandırdı?

Kripto para haberleri 2021 yılında tamamıyla BTC’nin dalgalanmalarıyla gündeme gelmiştir. BTC 2021 yılında çıkışlı, inişli bir grafik trendi çizmiştir. Bu trend birçok kişi olumsuz yönde etkilenerek işlemlerini gerçekleştirmede olumsuzluklar yaşamıştır. BTC 2021 yılında değer kaybeden kripto para birimleri arasında yer almıştır. Fakat 2021 yılının ilk çeyreğinde BTC 60.000 dolar bandını aşmayı başarmıştır.

60.000 dolar bandını aşmasıyla uzmanlar BTC’nin 100.000 dolar seviyelerine geleceğini tahmin etmişlerdir. Fakat global çaplı gelişmeler ve olumsuz FED kararlarıyla birlikte BTC’de ciddi oranda düşüşler yaşanmıştır. Bu düşüşlerin yaşanmasında Rusya ve Çin gibi ülkelerin BTC’ye yaptırım uygulamaları rol oynamaktadır. Özellikle El Salvador’un BTC’yi resmi para birimi ilan etmesi BTC’nin düşüşler yaşamasında doğrudan rol oynamıştır.

BTC Düşüyor!

Binance Futures ( Vadeli İşlemler) komisyon indirim kodu sizlere hızlı bir şekilde para çekme ve yatırma işlemlerinde ekonomik bir oluşum sağlamaktadır. Bu oluşumun en önemli özelliği işlemlerinizi gerçekleştirirken düşük komisyon oranında gerçekleşmesidir. Son günlerde kripto para borsalarında dengesiz bir dağılım hareketi yaşanıyor. Bu dağılım hareketinden BTC çok geniş kapsamlı olarak etkilenmiştir. Böylelikle BTC sert düşüşler yaşayarak birçok alanda değer kaybetmiştir.

BTC’ye duyulan güvenin azalmasıyla beraber kişiler altcoin ve taraftar coin gibi alanlara yönelmiştir. Bu süreçte Metaverse coinlerde ön plana çıkarak sektörde aktif pozisyonda yatırımcı kitlesine sahip olmuşlardır. BTC’nin değer kaybetmesi bu süreci tetikleyen en önemli anahtar faktörler arasında yer alıyor.

BTC Geleceği!

Binance indirim kodu sizlere maliyetsiz bir şekilde alım- satım avantajı sağlayan oldukça profesyonel bir sistem döngüsüdür. BTC’nin geleceği son günlerde oldukça fazla gündeme geliyor. BTC’nin geleceğinin parlak olduğu birçok uzman tarafından belirtilen bir konudur. Özellikle 2030 yılında BTC’nin 500.000 dolar seviyelerinde olacağı tahmin ediliyor. Burada kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli unsurlardan birisi de uzun vadedir.

Uzun vadeli yatırımcılar kripto para dünyasında her zaman kazanmışlardır. Tam tersi olarak kısa vadeli yatırımcılar ise sabırsız oldukları için her daim kaybetmişlerdir. Dolayısıyla BTC’ye uzun vadeli yatırımlar yapılarak kazanabilme olanağınız yüksektir.

Formun Üstü

Formun Altı

 

HandeHande