GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2022 11:14

Hydrafacial Uygulaması

Hydrafacial Uygulaması

Hydrafacial Uygulaması

Hydrafacial Uygulaması

Hydrafacial bir cilt bakımıdır. Özellikle son yıllarda çok fazla tercih edilir. Ciltteki problemlere çok iyi gelir. Siyah nokta, gözenek, akne, leke gibi sorunlarda çok etkilidir. Ayrıca cilt tonu eşitsizliğine de çok iyi gelir.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cilt bakımı aslında hydrafacial bir peeling işlemidir. Cildin ölü derisini atar. Yenilenmiş olan cilt parlak ve canlı durur. Lekelerde de ciddi oranda bir açılma olur.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Hydrafacial cilt bakımı yaptırarak, birçok problemden kurtulma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir seans bakım ile hem derin temizlik hem soyma hem de cildi besleme bir arada yapılır. Bu yüzden çok avantajlıdır. Hydrafacial cilt üzerinde en etkili bakım yöntemidir.

Baby Face Beauty Nedir?

Baby face beauty uygulaması ile cilde kolajen ve c vitamini takviyesi yapılır. Serum olarak uygulanır. Tamamen doğal olduğu için kadınlar tarafından çok fazla tercih edilir. Etkili bir cilt bakım yöntemidir.

Cilde derinlemesine baby face beauty bakım yapar. Dermokozmetik uygulamalardan biridir. Birçok ampul kullanılır. Bu ampullerin içeriği değişiklik gösterir. Kişinin ihtiyacı ve sorununa göre işlem yapılır. Kırışıklık karşıtı, canlılık kazandırma, temizlik, leke giderme gibi etkilere sahiptir. İçerisinde kolajen olduğu için, gençleştiricidir. En çok tercih edilen bakım uygulamaları arasında yer alır.

İşlem esnasında herhangi bir acı hissi olmaz. Sadece biraz kızarıklık oluşur. Bu bakımda lazer de uygulanır. Lazer ile kanallar açılır ve serumun cilt derinlerine inmesi sağlanır. Normal lazer yöntemlerine göre biraz farklıdır.

Bütün yaş grupları için uygun olan bakımlardan biri olan baby face beauty avantajları arasında cilde yenilik katar ve canlandırır. Bütün cilt tipleri içinde ideal bakımlar arasında yer alır.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby face beauty uygulaması da birçok kişi tarafından merak edilir. İlk olarak cilt tipi belirlenir daha sonra buna uygun bir içerik hazırlanır. Her şey doğaldır. Lazerler atılarak, başta kanallar açılır ve daha sonra da serum uygulanır. Herhangi bir anestezi yöntemine gerek kalmaz.

Bir seanslık bir bakımdır. İhtiyaç duydukça yaptırabilirsiniz. Herhangi bir sakıncası olmayan bu bakım yöntemi ile yapılan bütün uygulamalar kişiye özel olarak hazırlanır.

Cilt lekelerinden muzdarip olanlar için idealdir. Özellikle ince kırışıklıklara çok iyi gelir. Cildi ve açılmış gözenekleri sıkılaştırır. Cildin parlak durmasını sağlar. Renk eşitsizliği sorunundan muzdarip olanlar varsa iyi gelecektir. Aynı zamanda akne ve sivilceye de iyi gelir. Kullanım amacı, kişinin sorununa ve ihtiyacına göre değişiklik gösterir.

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Bölgesel incelme bir tür zayıflama yöntemidir. Vücudun bazı bölümleri yapılan birçok uğraşa rağmen, çok daha kilolu durur ve vücut yapısında bozukluğa sebep olur. Bunun için tercih edilen yöntem, bölgesel incelmedir. Hatta çoğu ünlünün bölgesel incelme yaptırdığını zaman zaman duyarız. Etkili bir yöntemdir.

Kol, bacak, basen, kalça gibi bölgeler her zaman yağlanmaya daha müsaittir. Genelde bölgesel incelme bu alanlarda tercih edilir. Bu işlem sonrası, spor ve sağlıklı beslenme ihmal edilmemelidir. Genelde her seans 60 dakika sürer. 6-8 seans sonrası başarılı bir bakım ve incelme sağlanır. Kişinin durumu da bu konuda etkilidir.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel incelme konusunda birçok uygulama yöntemi vardır. Her kişiye farklı bir yöntem uygulanır. Buna muayene sonrası uzmanlar karar verir. Kavitasyon, lipoliz, lipocel ve ultrashape en çok tercih edilen yöntemlerdir.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Kurumlara göre değişiklik bölgesel incelme gösterebilir. Uzman, uygulama yöntemi ve seans sayısı, bu konuda etkilidir.

 

 

 

HandeHande