GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2022 10:21

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu işlemi büyük küçük İnce kalın dudaklara sahip olmak isteyen kişilerin özel yöntem ve cihazlar ile yaptırdığı estetiğe denilir.

Dudak Dolgusu Ne Amaçla Yapılır?

Dudak dolgusu işleminin yapılma amacı kişiyi istediği dudak şekline kavuşturmak ve sorunları ortadan kaldırmak için yapılmaktadır.

Hangi Durumlarda Dudak Dolgusu Uygulanır?

Dudak dolgusu işlemi her durumda yapılan bir işlemdir. Herhangi bir rahatsızlık ya da yaş sorunu olmadığı sürece dudak dolgusu işlemi yapılmaktadır.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

Dudak dolgusu işlemi hamile kronik rahatsızlığı fazla olan kalp damar sorunu olan ve yaşını doldurmamış kişilere uygulanmaz.

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Dudak dolgusu avantajı olarak uygun fiyat ve kişinin acısız ağrısız bir şekilde istediği dudak şekline kavuşması en büyük avantajlarından biridir.

Dudak Dolgusu Öncesi

Dudak dolgusu öncesi kişi herhangi bir ilaç ya da krem kullanmamalı ve herhangi her sorunu ya da bilgiyi doktoru ile paylaşması gerekmektedir.

Dudak Dolgusu Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dudak dolgusu işlemi kişi dudaklarına zarar verecek etkenden korunmalı sıcak soğuk ile temas etmemeli güneş ışınlarından uzak tutup herhangi bir kimyasal kullanmamalıdır.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2022

Her sene güncellenen dudak dolgusu fiyatları kişilere uygun sitelerden duyurulmakla beraber fiyatlar oldukça uygun ve cep yakmayacak tarzda idir.

Soğuk Lipoliz Yöntemleri Nelerdir?

Soğuk Lipoliz yağ dondurma işlemine verilen addır. Vücuttaki atılmak isteyen ama bir türlü diyet ya da spor ile kurtuluş sağlanamayan yağların dondurulup vücuttan atılmasına verilen addır. Genelde kişilerin dondurarak başvurduğu bu yöntem hiçbir dokuya ve vücuda zarar vermeden kolayca yapılabilir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır?

Otuz beş ila altmış dakika arasında değişen soğuk lipoliz işlemleri için öncelikle doktorun nerelere soğuk lipoliz yapılması gerektiğini belirlemesi gerekir. Daha sonra gerekli tedbirler alınarak işleme başlanır. Acısız ağrısız ve dikişsiz bir şekilde seanslar halinde gerçekleşir.  

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Senas Sürer?

Soğuk lipoliz tedavisi seans sayısı kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Kişilerin vücudunda bulunan ve kurtulmak istedikleri yağ oranına göre seans sayısı verilir. En bilindiği üç ay gibi bir süre olan bu seanslar bazen daha uzun ya da kısa zamanda da olabilir.

Bir Seans Kaç Kaç Dakika Sürer?

Soğuk lipoliz yaptırmak isteyen kişiler seans halinde işlemlerine devam edebilirler. Bu seans sayıları normal bir düzeyde otuz dakika ile altmış dakika arasında değişiklik göstermektedir. Bazen kişiye göre değişen süreler uzun ya da kısa sürmektedir.

 Lipoliz Ne Zaman Sonuç Alabilirim?

Lipoliz işlemi yaptıran kişiler ilk bir ay kendilerinde değişim görmezler. İkinci ay kendilerinden ufak tefek değişikler görürler ve dışardan daha belli olur. Üçüncü ay da ise kişiler sonucu çıplak güzel çok rahat bir şekilde fark edebilirler.

Soğuk Lipoliz Güvenilir mi?

Soğuk Lipoliz işlemi son zamanlarda oldukça değer ve ilgi görüp her işlem de olumlu başarı alan bir durumdur. Oldukça güvenilir olan soğuk lipoliz işlemi her konu da destek olmaktadır.

Soğuk Lipoliz Fiyatları 2022

Soğuk Lipoliz fiyatları her sene güncel olarak fiyatları sunulur ve ekonomi ile piyasaya göre fiyatta farklılıklar meydana gelir. Senas sayısına göre fiyatta değişikler olmaktadır.

https://www.drarslanklinik.com/soguk-lipoliz/ bilgi için hemen tıklayın.

 

HandeHande