GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2022 08:57   Güncelleme : 20-03-2022 09:03

Yüz Germe İşlemleri

Yüz Germe İşlemleri

Yüz Germe İşlemleri

Yüz Germe İşlemleri

Her geçen gün giderek daha profesyonel ve kaliteli işler çıkarmakta olan İzmir yüz germe işlemleri hız kesmeden devam ediyor. Ciltte meydana gelen sarkmaların, kırışıklık ve kaz ayaklarının önüne geçmek ve daha genç, diri görünen bir yüze sahip olmak için yüz germe işleminin yapılması gerekir.

Hem yüz bölgesinde hem de boyun bölgesinde çevresel faktörlerden, yaşa bağlı durumlardan ve beslenme alışkanlıklarından bazı bozulmalar meydana gelebilir. Bu bozulmaları ortadan kaldırmak ve olduğundan daha genç görünmek için İzmir yüz germe işlemlerinden yaptırabilirsiniz. Güvenle ve gönül rahatlığıyla yaptırabileceğiniz bu işlemler sonucunda kısa sürede normal yaşantınıza dönmeniz de mümkündür.

Yüz Germe Nedir?

Hız kesmeden ve ara vermeden kalitesiyle devam eden İzmir yüz germe işlemleri alanında uzman doktorlar tarafından hayata geçirilir. Yüz germe estetik uygulamaları arasında cilt sorunlarını en aza indirgemek ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için yapılan bir işlemdir.

İzmir yüz germe ameliyatı tamamen yüzün daha iyi görünmesi amacıyla yapılan bir işlemdir. Yüze yapılan işlemler sonucunda sarkık ve kırışmış cilt görüntüsü ortadan tamamen yok olur.

Yüzde meydana gelen sarkıklığı ortadan kaldırmak amacıyla yapılan İzmir yüz germe yüzde yer alan fazlalık deri ve yağların giderilmesinde de önemli bir rol oynar. Oldukça dikkatli bir şekilde yapılan bu işlem sonucunda sadece genç değil aynı zamanda daha sağlıklı bir görünüme de kavuşmuş olursunuz.

Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Yüz dokularında düzeltme ile başlanan bu işlem doğal bir görünüm vermek amacıyla İzmir orta yüz germe yapılarak tamamlanır. Mini yüz germe ameliyatı ve standart yüz germe ameliyatı olarak ikiye ayrılan bu işlem gıdıda, ciltte meydana gelen sarkmaların kesilerek ve yeniden dikilerek yapıldığı bir işlemdir.

Yapıldığı andan itibaren yüzde meydana gelen yorgunluğu ve çizgiler, sarkma ve kırışıklıkları ortadan kaldırır. Doğal kıvrımlar arasından girilerek atılan kesikler sonucunda yüzde toparlama yapılır. Alanında uzman cerrahlar İzmir orta yüz germe işlemleri ile attıkları kesikleri gizleyerek şakaklardan çekme yöntemini kullanırlar.

İzmir orta yüz germe işlemleri saç çizgisi ve şakaklar merkez alınarak yapılır. Orta yüz germe işlemi sonucunda cilt altındaki dokular da yeniden konumlandırılır.

Yüz Germe Kimlere Uygulanır?

İzmir orta yüz germe işlemleri cildinde sarkmalar meydana gelenlere uygulanabilir. Yüzde ve boyun bölgesinde meydana gelen kırışıklıkları ortadan kaldırmak için orta yüz germe ameliyatına yer verilir. Aynı zamanda yaşlanan ve dokuları bozulan kişiler de bu işlemleri yaptırabilir.

Aynaya baktığı zaman yüzünde ve boyun bölgesindeki görüntülerden mutsuz olanlar için İzmir orta yüz germe işlemleri gayet idealdir. Yaşlanan görünümü ortadan kaldırır ve kişisel olarak özgüven artışı sağlar.

Boyun Germe Nasıl Yapılır?

Yüz germenin yanı sıra giderek yaygınlaşan bir diğer işlem ise İzmir boyun germe ameliyatıdır. Boyunda meydana gelen sarkmaların, gıdı toplanmasının ve rahatsız edici boyutlara ulaşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Boyun bölgesinde genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Net sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlayan İzmir boyun germe ameliyatlarında boyun bölgesindeki sorunun derinliğine bağlı olarak lokal ya da genel anestezi kullanılabilir.

Boyun Germe Yöntemleri Nelerdir?

Boyunda sağlıklı ve genç bir görünüm oluşmasına yardımcı olan İzmir boyun germe çeşitleri arasında cerrahi boyun germe, ameliyatsız örümcek ağı estetiği, ultherapy, hyaluronik asit içerikli mezoterapi ve sevret and PRP uygulamaları yer alıyor. Her bir işlem hastanın yaşına, boyun bölgesinde yer alan soruna bağlı olarak hayata geçiriliyor.

İzmir boyun germe yöntemleri kadınlar için sıklıkla kullanılan cilt güzellik uygulamaları arasında yer alır. Bu yöntemler güzel görünüm konusunda boyun bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesini sağlayan güzellik uygulamaları olarak bilinir.

Boyun Germe Fiyatları       

Boyun bölgesi görünüm açısından her zaman önem arz eder. Genel olarak fiyatları son derece uygun olan İzmir boyun germe işlemlerini yaptırarak genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkündür.

HandeHande