GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2022 14:09

Annelik Estetiği

Annelik Estetiği

Annelik Estetiği

 

Annelik Estetiği

 

Annelik estetiği fiyatları özelinde doğum yapmış kadınların sarkan vücut yapılarını toplamak, sıkı ve düzgün bir görünüme kavuşturmak için yapılan işleme annelik estetiği denir. Göğüs, karın, kalça gibi belli bölgelere yapılabildiği gibi tüm vücut için de yapılabilir.

 

Annelik Estetiği Kimlere Uygundur?

 

Doğum yapmış her kadın için annelik estetiği uygundur. İşlem yapılmadan önce annelik estetiği fiyatları sahibinde bilgi alınması gerekir.

 

Annelik Estetiği Sonrasında İyileşme Nasıl Olur?

 

Yapılacak olan işlemin türüne göre iyileşme süresi değişir. Ancak hepsinde de ortak nokta, yatak istirahatinin olmasıdır. Hafif gıdalarla beslenmeli, yürüyüş ve spora ara verilmelidir.

 

Annelik Estetiği Hangi Operasyonları İçerir?

 

Annelik estetiği grubuna meme küçültme ve dikleştirme, yağ aldırma, labioplasti, karın germe ameliyatı girer. Kişinin durumuna ve isteğine göre hepsi ya da bazıları seçilebilir.

 

Annelik Estetiği Fiyatları

 

Vücudun bölgelerinde yenilenme ve dirilik, estetik görünüm kazanmak için yapılan annelik estetiği kadınların ilgi odağında bulunur. Buna istinaden annelik estetiği fiyatları yapılacak işlemin türüne göre değişiklik gösterir.

 

Liposuction Nedir?

 

Yağ aldırma işleminin tıbbi ismi olan liposuction, fazlalık yağların alınması anlamına gelir. Liposuction fiyatları uygun olduğu için de erkek ve kadınlar tarafından tercih edilen bir estetik işlemdir.

 

Liposuction Hangi Durumlarda Yapılır?

 

Liposuction işleminin yapılması için obez grubunda olmak, kilo verememek, vücudun çok yağ bağlamış olması gerekir. Sağlık açısından sorun teşkil edecek durumun ortaya çıkması halinde işleme ihtiyaç duyulur. Ancak liposuction fiyatları işlem öncesinde öğrenilmelidir.

 

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

 

Son zamanlarda lazer liposuction, ultrasonik liposuction ve ıslak teknik liposuction olarak 3 tür yöntem uygulanır. Tüm bunlar arasından kişiye uygun olanı seçilerek tedaviye geçilir.

 

Liposuction Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Liposuction yaptırmanız halinde istirahat süresine dikkat etmeniz önemlidir. Verilen ilaçların saatinde alınması gerekir. Hafif ve yağlı olmayan gıdalar ile beslenmeye özen göstermelisiniz.

 

Liposuction Fiyatları

 

Kişiye özel işlemlerden olan liposuction ile sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Ancak bunun için belli bir ücret ödemeniz gerekir. Liposuction fiyatları da uygun olduğu için pek çok insan son dönemlerde liposuction işlemine başvurur.

 

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

 

Genel anestezi altında uygulanan karın germe ameliyatı birkaç saat süren bir işlemdir. Ağrı ve sızı hissedilmeden yapıldığı için oldukça popülerdir.

 

Son zamanların gözde işlemleri arasında yer alan karın germe ameliyatı fiyatları ile de dikkat çeker. Sıkı bir vücuda sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi arasında yer alır. Özellikle kadınların daha sık tercih ettiği bir işlemdir.

 

Karın Germe Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

 

Vücudunda yağ dokusu fazla olan, kilo veremeyen, hamilelik nedeni ile çatlak ve sarkmalar meydana gelmiş kişilere karın germe ameliyatı yapılır. Bu kişiler karın germe ameliyatı fiyatları konusunda bilgi alıp işlemin yapılması için onay verebilir.

 

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalı?

 

Karın germe ameliyatı sonrasında hastanın en az 2 hafta dinlenmesi önerilir. Dikişler 3 hafta ile 4 hafta arasında alınır. Bu yüzden en az 1 ay kişinin dikkatli hareket etmesi gerekir.

 

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci

 

Karın germe ameliyatı olan kişi iyileşme için en az 1 aylık bir süreyi gözden çıkarmalıdır. Dikişler olduğu için sürecin dikkatli geçmesi önem arz eder. Sağlıklı gıdalarla vücut takviyesi sağlanmalı, ağır işlerden uzak durulmalıdır.

 

Karın Germe Fiyatları

 

Karın germe işlemi son zamanlarda oldukça tercih edilen bir işlemdir. Bu yüzden de fiyatları merak edilir. Yalnız karın germe ameliyatı fiyatları kişinin vücuduna oranla yapılacak yönteme göre verilir.

 

 

 

HandeHande