GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2022 13:00

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Uygulanan soğuk lipoliz işlemi kişiyi yağlarından kurtarmak için tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi yapımı ise soğuk lipoliz cihazının bir kolunun kişinin yağ bölgesinin bulunduğu kısma yerleşimi yapılır.

Bu işlemin yapılacak olduğu bölge önceden belirlenir ve bu kısıma koruyucu mendil yerleşimi yapılır. Daha sonraya kalan bütün işlemlerin hepsi ise makina ile yapılır.

Makina o bölgede soğutma işlemi yaparken aynı zamanda yağlarım yok olmasına katkıda bulunur. Bu sayede kişiler soğuk lipoliz ile yağ problemlerinden kurtulmuş olur.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Kişide kol bacak göğüs kalça gibi sorunsallar bulunan herkese soğuk lipoliz tedavisi uygulanır. Bu tedavi aynı zamanda kemik dokusu olmayan hemen hemen herkese uygulanabilir.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Kişiler için bölgesel zayıflama son derece iyi bir tedavi türüdür. Bölgesel kilo alımı kişi için oldukça zorlayıcı bir süreçtir.

Bu süre zarfında kişi sosyal ve piskolojik olarak son derece olumsuz etkilenir. Bölgenin bir tarafında toplanan kilolar kişinin vücudunu oldukça olumsuz etkiler.

Estetik bakımdan istenilen görünümü vermeyen vücut ise kişinin özgüven sorunu oluşmasına neden olurken aynı zamanda kişinin sosyal yaşamına da son derece etki eder. Bu nedenden dolayı kişiler bölgesel zayıflama tedavisine ihtiyaç duyarlar.

Kişilerin belli bölgelerinde yağ ve kilo alımı nedeni ile orantısız bir şekilde kilo alımı gerçekleşir. Bu sorun ise kişinin yaşamını son derece olumsuz etkiler.

Son zamanlarda gelişen teknoloji ve imkanlar doğrultusunda kendini yenileyen tıp ile birlikte bölgesel zayıflama estetik ameliyat uygulanır ve kişiler son derece kolay bir şekilde bu sorundan kurtulabilirler.

Vücutta yağ ile kilonun bir bölgede toplanması ile ihtiyaç duyulan Bölgesel zayıflama ile kişiler son derece fit bir vücuda kavuşabilirler. Bölgesel zayıflama bir noktada biriken kiloları yok etmek için tercih edilip genel olarak göbek kol bacak gibi bölgelere uygulanır.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama farklı şekil ve yöntemler ile yapılabilen bir tedavi işlemidir. Bu yöntemlerden birisi ise kavitasyon işlemi olup bu işlem ultranik ses dalgaları verilerek yapılabilir. Aynı zamanda lipoliz yöntemi ile de bölgesel zayıflama işlemi gerçekleşir.

Bölgesel Zayıflama Çeşitleri

Bölgesel zayıflama bir bölgede bulunan kiloları yok etmek amacı ile tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi çeşitlerinden en başlıca olanı eletro terapi lipoliz ve ultranik ses dalga sorunsalıdır.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Bölgesel zayıflama fiyat etkileyen faktörlerden en etkilisi kişinin tercih etmiş olduğu doktor ve klinik tercihidir. Aynı şekilde tedavi yöntemi de fiyat etkileyen faktörler arasındadır.

Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?

Karbon peeling çok koyu tende bulunan kimseler için yapılan bir tedavi işlemdir. Karbon sıvısı ile yapılan bu tedavide verilen sıvı cilt tarafından emilimi sağlanır.

Bu şekilde tedaviye uygun renk seçeneği belirlenir. Daha sonra ise emilen sıvı üzerine şiddeti belirlenmiş lazer işlemi uygulanır.

Karbon Peeling Faydaları Nelerdir?

Uygulanan karbon peeling cildin nem ve doku korunumu en güzel şekilde yapar ve cilt tonuna renk verir eşitler parıltılı bir görünüm sunar.

Aynı zamanda kişiye daha önce uygulanmış cilt tedavilerinin etkisini çoğaltır.

Karbon Peeling Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Karbon peeling öncesi kişiler sigara tüketimi azaltmalıdır.

Aynı zamanda karbon peeling sonrası ise kullanılacak olan ilaçlara son derece dikkat edilmesi gerekip kişinin sağlık durumunu olumsuz etkileyen etkenlerden kaçınılması gerekir.

Karbon Peeling Fiyatları

Karbon peeling öncesi kişilerin merak ettiği bir konu ise fiyattır. Kişiler karbon peeling öncesi fiyat etkileyen faktörler hakkında bilgi sahibi olması gerekir.

 

HandeHande