GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2022 12:48

Soğuk Lipoliz Tedavisi

Soğuk Lipoliz Tedavisi

Soğuk Lipoliz Tedavisi

Soğuk Lipoliz Tedavisi

Bölgesel yağlardan kurtulmada etki sunan yöntemlerden biri de soğuk lipolizdir. Ameliyatsız incelmek isteyen bireylerde uygulanır.

Vücuttaki yağlarından kurtulamayan bireyler için en mükemmel yöntemdir. Ayrıca, soğuk lipoliz fiyatları sayesinde ihtiyaç duyan her birey rahatlıkla işlem yaptırabilir.

Soğuk Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Soğuk lipoliz etkisini ilk seanslardan itibaren göstermeye başlar. Tek seansta vücutta ortalama %40 oranında incelme sağlayan işlemdir.

Çoğunlukla tek seans yapılan uygulamada kişinin yağ oranına göre ikinci seansa ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda soğuk lipoliz fiyatları seansa göre artış gösterir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücutta sıkılaşma ve incelme sağlayan soğuk lipoliz hemen hemen her bölgeye uygulanabiliyor.

Biriken yağların erimesi daha zor olan bölgeler basen, bel, kalça, bacak, kol, karın ve sırt gibi bölgelere daha sık uygulanıyor.

Soğuk lipoliz fiyatları uygulanan bölgeye göre değişiklik gösterebiliyor.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Soğuk lipoliz tedavisi çoğunlukla tek seans süren bir uygulamadır. Erimeyen en inatçı yağlarda bile etkisini gösterir. Uygulanacak olan bölgedeki incelme durumuna göre seans tekrarlanabilir.

Tedavi seans sayısına göre soğuk lipoliz fiyatları değişir. Kişinin sağlık durumuna göre seans sayısına karar verilir.

Soğuk Lİpoliz Fiyatları

Günümüzde vücut bölgelerindeki inatçı yağlardan kurtulmak isteyen bireylerin en sık başvurduğu yöntemlerden biri soğuk lipolizdir.

Ayrıca, soğuk lipoliz fiyatları tercih edilen kliniğe, uygulanacak olan vücut bölgesine, seans sayısına ve uygulama yapan estetisyene göre değişiklik gösterebilir.

Ulthera Nedir?

Ameliyatsız cilt gerdirme olarak bilinen ulthera, günümüzde oldukça popüler estetik işlemleri arasında yer alıyor. Ultrason teknolojisi kullanılarak uygulanan işlemde cildin deri katmanı hedefleniyor.

Cildin kırışıklığını gidererek askılı görünmesini sağlıyor. Ayrıca, ulthera fiyatı geniş bütçe aralığına hitap ediyor.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Cerrahi teknik kullanılmadan yapılan ulthera uygulamasında cildin deri katmanına ultrason teknikleri ile gerdirme işlemi uygulanıyor. Cilt yüzeyinin tahrip görmeden yapıldığı bir işlemdir.

Cilt altına ulaşan enerji kırışıklıkları ve çizgileri yok eder. Ulthera fiyatı sayesinde cilt kırışıklıklarından şikayetçi bireyler işlem yaptırabilir.

Günümüzde çoğunlukla boyun ve yüz bölgesinde uygulanan ulthera fiyatı her bütçeye hitap ediyor. Fiyatlar alanında uzmanlaşmış estetisyen tercihine, bireyin kırışıklık derecesine ve seçilen kliniğe göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca, ulthera fiyatı genç görünmek isteyen her birey için indirimli olarak uygulanıyor.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Ulthera uygulaması, cildinde sarkma ve gevşeme meydana gelen bireylere uygulanan işlemdir. Çoğunlukla 40-65 yaş aralığındaki tüm kişilere uygulanabilir.

Ulthera fiyatı her bütçeye hitap ettiğinden yüz germe ameliyatı olmak istemeyen tüm bireyler işlemi yaptırabilir. Son derece güvenilir ve risksiz bir uygulamadır.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

İncelme ve zayıflama yöntemlerinden biri olan g5 masajı vücudun tüm alanlarında kullanılabilen bir işlemdir. Vücut bölgelerinde yağlanma meydana gelen bireylerde uygulanarak yağ yakımı sağlar.

Titreşimli bir cihaz kullanılarak uygulanan g5 masajı çoğunlukla bel, kol, uyluk bölgesi ve kalça gibi alanlarda uygulanır.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Günümüzde oldukça yaygın olan g5 masajı pek çok avantaj sağlar. Vücut bölgelerinde kan dolaşımını hızlandırır. Ağrıları giderir ve rahatlama sunar.

Ciltte gözle görülür bir sıkılaşma meydana gelir. Aynı zamanda esnek yapıya kavuşmasını sağlar. Hem zihinsel hem bedensel stresin vücuttan atılmasını sağlar.

G5 Masajı Fiyatları

Medikal alanda önemi büyük olan g5 masajı fiyatları hastadan hastaya göre değişebilir. Seans ihtiyacı fazla olan bireylerde fiyatlar daha yüksek olur.

İndirimli fiyatlarda uygulanan g5 masajı her bütçeye hitap eder.

 

HandeHande