GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2022 11:56

Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

Lazer Epilasyon Faydaları Nelerdir?

Amacınız tüyleri değil, kıl kökünü yok etmekse Üsküdar lazer epilasyon aradığınız hizmet olabilir. Lazer epilasyon sayesinde kadınlar ve erkekler istemediği kıllardan kurtularak güzel bir görünüme sahip olur. Ayrıca acil durumlarda tüylerinizin uzayıp uzamadığından da endişe duymazsınız. Fakat hizmetten yararlanmadan önce dikkat etmeniz gereken unsurlar söz konusudur.

İlk olarak Üsküdar lazer epilasyon hizmetinden faydalanacağınız kişileri iyi seçmelisiniz. Epilasyon konusunda deneyimli ve uzman kişilerle anlaşmazsanız sağlıklı bir hizmet alma ihtimaliniz son derece düşüktür. Bu sebeple araştırma yaparak lazer epilasyon yaptırmanızda fayda vardır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Uzmanlar Üsküdar lazer epilasyon yapmadan önce müşterinin kıl ve cilt tipini inceler. Bu incelemeler sonucunda ciltte uygulanacak cihaz belirlenir. Cihazın belirlenmesinde aynı zamanda renk faktörü de büyük önem taşır. Epilasyonun kaç seansta tamamlanacağı müşterinin cilt tipi, rengi ve kıl gelişimine bağlı olarak değişir.

Hizmet için başvurduğunuz kişinin tavsiye ettiği zamanlarda Ataşehir lazer epilasyon yaptırmazsanız sıkıntı yaşarsınız. Eğer yalnızca bir kere gidip diğer seanslarını aksatırsanız amacınıza ulaşamazsınız. Bu hizmette amaçlanan şey kıl köklerinin yok edilmesidir.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Uygun yöntemlerle uygulana Ataşehir lazer epilasyon sayesinde istemediğiniz tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyonda kıl kökleri yakılarak yok edilir. Bu sebeple kıllarınızın yeniden çıkması mümkün değildir. Fakat kılların yeniden çıkıp çıkmayacağı kişinin hormonlarına ve kıl gelişimine bağlı olarak da değişebilir.

Hizmeti uygulayan kişi doğru cihazla Üsküdar lazer epilasyon yapmadıysa kalıcılığın yanı sıra sağlık açısından da tehlike oluşturur. Epilasyon sırasında canınız acır ve kıl köklerinizi yok etmeye çalışırken sağlığınıza zarar verir. Bu sebeple lazer epilasyon yaptıracağınız kişilere dikkat etmelisiniz.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Tüylerin genetik özelliklere bağlı olarak rastlandığı bölgelerden birisi bacaktır. İnsanlar hem alt hem de üst bacakta kıl çıkmasından hoşlanmadığı için Maltepe lazer epilasyon işlemini her iki bölgeye de uygulatabilir. Bölge geniş bir alana sahip olduğu için her müşteride aynı başarı elde edilemeyebilir. Kimilerinde kıllar tamamen yok edilirken kimilerinde kısmen yok edilir.

Bacak bölgesindeki kıllar çoğu zaman 6 seans sonrası yok olur. Aksi durumda müşterilerin seansları uzatılabilir. Böyle bir sonuç yaşandığında müşteriler bilgilendirilir ve ona uygun yöntemler geliştirilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Son dönemlerde Maltepe lazer epilasyon hizmeti sunan firma sayısı giderek artış göstermiştir. Gözlemlenen bu artış beraberinde hem olumlu hem de olumsuz sonuçları getirdi. İstediğiniz her zaman kolaylıkla lazer epilasyon hizmeti alabiliyor olmanız görülen bu artışın olumlu bir sonucu olarak karşımıza çıkar.

Lazer epilasyon yapan herkesin başarı elde edememesi ise olumsuz bir sonuçtur. Araştırma yapmadığınız müddetçe sağlığınıza zararlı olabilecek bir hizmetten yararlanma olasılığınız son derece yüksektir. Kıllarınızdan kurtulmak istiyorsanız doğru cihaz ve yöntemlerle hareket eden, alanında uzman kişilere danışmanı gerekir. Aksi takdirde araştırma yapmayan diğer müşterilerin yaşadığı sıkıntıları yaşarsınız.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Uzmanlar oldukça kısa kıllara sahip müşteriler için genellikle Ruby lazer yöntemini kullanır. Yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biriyse Alexandrite lazerdir. Ten rengini çok fazla koyu olmamasına rağmen kıllarınız koyu renkliyse bu yöntem uygulanır. Soğutucu sistemiyle birlikte uygulandığı için acı hissetmezsiniz.

Günümüzde batık kıllara sahip olduğunu söyleyen çok insan vardır. Bu durumlarda çoğu zaman diode lazer tercih edilir. Diode lazer epilasyon her cilt tipine uygun olduğu için müşteriler sıkıntı yaşamaz. Hem koyu hem de açık tenli müşterilere uygulanan Nd yağ lazer yöntemi, Maltepe lazer epilasyon yöntemleri arasında acıyı en çok hissettirendir.

HandeHande