GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-02-2022 17:47   Güncelleme : 23-02-2022 17:47

Bulgaristan’da Gezilecek Yerler

Bulgaristan’da Gezilecek Yerler

Bulgaristan’da Gezilecek Yerler

Bulgaristan’da Gezilecek Yerler

Gezilecek yerler alanında, Bulgaristan yurt dışı tercihleri arasında çok doğru bir seçim olur. Bulgaristan pek çok gezilecek ve görülmeye değer alan bulunuyor. Uygun bir bütçe ile fazla maliyetli olmadan rahatlıkla gezmek mümkündür. Pek çok birbirinden ünlü ve güzel şehirleri ile harika vakit geçirmesi mümkün bir şehirdir.

Rila Manastırı

Rila Manastırı Bulgaristan’da ilgi çeken alanlardan biridir. Bina olarak oldukça süslü bir yapıya sahiptir. Hem iç hem de dış dekoru ile oldukça ön plana çıkar. Tarihi olarak 10. Yüzyıla kadar gittiği için oldukça değerli bir kültürel miras olarak bilinir.

Burgaz

Bulgaristan’da gezilecek yerler arasında, Burgaz da yer alıyor. Plaj ve alışveriş yapma imkânı ile ön plana çıkan bir şehirdir. Ayrıca küçük olduğu için de gezmesi oldukça kolay ve rahattır. Gezilecek yerler ile ilgili en detaylı bilgiye sahip olmak için Gezicini sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Süzebolu

Süzebolu, Burgaz çevresinde bulunan alanlardan biridir. Antik bir sahili olması ile pek çok turistik uğrak mekânı arasında yer alır.

Hisarya

Hisarya’da Bulgaristan’ın beğenilen alanları arasında yer alıyor. Burada her alan birbirinden eski kapı ve duvarlar oldukça ilgi çekiyor. Özellikle mineral açısından zengin suları ile bilinen bölge, şifa bulmak isteyen kişilerin ilgisini çekiyor. Gezilecek yerler konusunda en detaylı ve birbirinden ilgi çekici bilgilere sahip olmak için Gezicini sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://gezicini.com

 

HandeHande