GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-02-2022 14:44   Güncelleme : 10-02-2022 14:44

Fantom ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Fantom ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Fantom ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Fantom ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Kripto evreni uçsuz bucaksız ve genellikle kanunsuz bir yerdir, bu nedenle Fantom ve VAV Token gibi kripto paraların kendi adınıza bir isim yapmanın zor olabileceği bir piyasada dalgalar yaratması şok edici gerçekten.

Çoğu zaman, yeni ve gelişmekte olan kripto para birimleri, beklenmedik bir düşüşe yol açabileceklerini umarak, lider kurullarda zaten önde gelen isimlerden ayrılmaya çalışmazlar.

 

Fantom ve VAV Token Ne yaptı ?

 

Kendilerini insanların kripto para piyasasında sıklıkla karşılaştıkları 'ortak kripto'dan ayırmak için adımlar attılar ve sağlam anlaşmalar yaptılar.

Bu makale size Fantom ve VAV Token'ın neler sunabileceğini, onları bugün piyasadaki en benzersiz iki kripto para birimi yapan şeyin ne olduğunu ve neden onlarla birlikte olmak isteyebileceğinizi göstermeyi amaçlıyor…

 

VAV Token (VAV) Evreni

Bu listedeki en çekici kripto para birimi VAV Token. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan VAV Token, geçmişte Shiba Inu ve Floki Inu gibi jetonlarla gördüğümüz gibi yatırımcılarına binlerce kat getiri sağlama eğiliminde. Shiba Inu da sadece birkaç ayda %70.000’in üzerinde artış gösterdi.

VAV Token, önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasa değeri ile ilk 20 kripto para biriminden biri olmayı hedefliyor ve Shiba Inu’ya kıyasla daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Çift para birimi dağıtım şeması, “VAV Nation” adlı büyük bir topluluk ve kripto para birimini elinde tutmanın statik ödülleri, VAV Token’ı oldukça avantajlı kılıyor.

Ayrıca
VAV Token sahipleri, referans kodlarını diğer kişilere iletebilir ve satın alımlarının %10’unu ödül olarak alabilir. Yönlendirme kodu gönderebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

VAV Token, Mart 2022’de Uniswap ve PancakeSwap’ta piyasaya sürülecek. Yaratıcıları tarafından istikrarı ve uzun vadeli mülkiyeti teşvik etmek için iki yıl boyunca bu borsalarda 1 milyon dolarlık likidite kilitlenecek. VAV Token şu anda ön satışta ve bu, VAV Token satın almak için en iyi zaman gibi görünüyor.

 

Fantom (FTM) Evreni

Kripto para birimleri hakkında teknik analizler yapan Altcoin Buzz, Fantom’un (FTM) ciddi şekilde parlamasının 10 nedenini vurguladı. Altcoin Buzz’a göre 2022’de Fantom (FTM) satın almak için en önemli 10 neden olarak gündemimizde.

1. Fantom, son nesil dağıtık defter teknolojileri tarafından desteklenen yüksek verimlilik ve sürdürülebilirlik ile küresel işlemleri kolaylaştırmak isteyen, ölçeklenebilir ve açık kaynaklı bir blockchain.

2. Fantom’u diğer blockchainlerden farklı kılan, DAG teknolojisine dayalı yeni fikir birliğidir. DAG’ler, matematik ve bilgisayar dünyasında uzun yıllardır bilinen yapılardır.

3. Kullanıcılar sadece bir saniyede işlem yapabilir ve maliyetler gerçekten bir sentin çok küçük bir kısmıdır. Fantom, saniyede 300.000 işlem kapasitesine sahiptir.

4. Fantom, EVM uyumluluğuna sahiptir. Dolayısıyla Fantom’un akıllı sözleşmeleri, Ethereum Sanal Makinesi ile tamamen uyumludur ve bu, geliştiricilerin Ethereum‘da kullanılan aynı kodlama diliyle akıllı sözleşmeler oluşturabileceği anlamına gelir.

5. Fantom ekosisteminde kilitli toplam değer açısından en iyi 20 dApp’in kullanıcıları airdrop’u alacak.

6. Fantom bir milyar dolarlık teşvik programı açıkladı ve o zamandan beri TVL’nin geliştirme faaliyeti ve Fantom kullanım sayıları önemli ölçüde arttı.

7. Stake ödülleri, sadece Fantom’un ademi merkeziyetçiliğine katkıda bulunmak için stake ederek %14,15 APY’dir. Kullanıcılar ayrıca FTM tokenlerini herhangi bir özel donanım olmadan, sadece bir telefon veya PC olmadan en az iki hafta kilitleyebilir.

8. Sadece stake yaparak değil, bir node çalıştırarak da ödüller kazanabilirsiniz. FTM tokenleriyle ödül kazanmanın başka bir alternatifi, bir node doğrulayıcı çalıştırmaktır.

9. Fantom yeni pazarlara giriyor. ABD sakinleri, Lighthouse Storage ile Binance üzerinde FTM yatırabilir, çekebilir ve FTM satın alabilir.

10. FTM’nin yukarı yönlü bir fiyat yörüngesi açısından büyük bir geleceği var. FTM 2,62 dolarda oturuyor. Bu, 2,65 dolarlık bir destek bölgesi civarında.

  • Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Bir görüş olduğu bilinmeli ve bu şekilde değerlendirilmelidir…

 

HandeHande