GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2022 21:03   Güncelleme : 08-02-2022 21:03

İhtiyaca göre Yumurta Kartonu İmalat Makinaları Hattı Üretimi ve Çalıştırılması

İhtiyaca göre Yumurta Kartonu İmalat Makinaları Hattı Üretimi ve Çalıştırılması

İhtiyaca göre Yumurta Kartonu İmalat Makinaları Hattı Üretimi ve Çalıştırılması

İhtiyaca göre Yumurta Kartonu İmalat Makinaları Hattı Üretimi ve Çalıştırılması

Müşteri kapasitesi ve gereksinimleri farklı olduğundan, lütfen üretiminizi ve talebinizi bize bildirin, sizin için mükemmel çözümü sunacağız. Üretim makinalarımız saatte 1000-2000-3500-5000-6000-7000 yumurta viyolu imal edebilmektedir.  Genel olarak konuşursak, komple yumurta viyol imalatı makinesi üretim hattı aşağıdaki gibi yapılandırılmıştır:

 

1. Atık kağıt kutuları, gazeteler vb. gibi hazırlanan hammaddeleri hidrolik kağıt hamuru makinesi (Pulper) koyun. Hamur lifleri, su akışının kesme kuvveti ve sürtünmesi altında oluşturulur ve hazırlanan hamur, kullanım için depolama tankına verilir.

2.  Hamur oluşturma ünitesi atık kağıtlar burada hamur haline getirilir

3. İkinci çalkalama işlemi için ikinci homojenizasyon tankına ayarlanmış hamur konsantrasyonunu verin. İyice karıştırmak için gerektiği kadar pigment veya su itici madde ve diğer malzemeleri ekleyin.

4. Bulamaç pompası, ayarlanan hamuru kalıplama için kalıplama makinesine çeker. Bulamaç tankının üzerindeki kalıplama kalıbı, bulamaç içine tamamen daldırıldığında, bulamaç emilir ve kalıplama kalıbının arkasındaki vakum emme altında kalıbın yüzeyine doğru toplanır; Kalıplama kalıbının yüzeyi, içi boş bir yapı ile benzersiz bir şekilde filtrelendiğinden toplanır. Bulamaçtaki hamur lifleri, kalıbın yüzeyine yapışır ve su, ıslak bir hamur oluşturmak için pompalanır. Islak hamur kalıbın yüzeyine yapışır.

5. Kalıplama makinesi oluşturulduğunda, hamurdaki nem vakum pompasıyla dışarı pompalanır ve çıkarılan atık su, kanalizasyon havuzuna boşaltılır.

6. Kanalizasyon havuzundaki atık su geri dönüştürülebilir ve atık su, atık su pompası aracılığıyla hamuru ayarlamak için hidrolik hamurlama mekanizması bulamacına veya homojenleştirme havuzuna verilir.

7. Kalıbın yüzeyine yapıştırılan karton hamur viyol ıslak doku tabakası yaklaşık 2,5 mm kalınlığındadır. Yaklaşık %75 nem içerir ve suyun uzaklaştırılması için kurutma hattına (sıcaklık 120-180°C) gönderilmesi gerekir.

8. Kurutulmuş yumurta viyollerini paketleyin ve depoya koyun.

 

Burada geçen makinalar ; pulper , hamur oluşturma tankı, vakum pompası , şekillendirme ve fırın sistemidir. Aşka Makina olarak siz değerli müşterilerimize bu makinaların tamamına yakınını imal edebilmekte ve bazı makinaları sağlayıcı olarak yardımcı olmaktayız. Firmamız anahtar teslimi yumurta kartonu viyol makinası hattı kurulumu ve devreye alınmasını gerçekleştirebilmekteyiz.

HandeHande