GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-01-2022 22:33   Güncelleme : 12-01-2022 22:33

Tatilde Yacht Kiralama

Tatilde Yacht Kiralama

Tatilde Yacht Kiralama

İstanbul'da dinlendirici bir gün geçirmek için nereye gideceğinizi merak ediyorsanız, cevabı kendi özel yatınızla Prens Adaları'na günübirlik bir gezi yapmak! Yacht kiralama ile inanılmaz bir deneyim yaşayın.

Prens Adaları, İstanbul'un yanında yer alan ve İstanbul'un hızlı şehir yaşamına huzurlu bir alternatif sunan bir dizi küçük adadır. Adalar'ın birbirinden güzel koylarında denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu plajlar ve koylar, İstanbul'un en iyi yüzme noktalarıdır. Dilerseniz adalara da basarak farklı sokak yemeklerini keşfedebilir veya fayton turu yapabilirsiniz. Adanın ziyaretçileri, Yunan tarzı binaların yanında Viktorya tarzı büyük konaklar bulunduğundan, çok kültürlü zengin bir duvar halısı görebilirler. Yerleşik adalar görülmeye değerdir, ancak daha küçük ıssız adalar da barışçıl bir zevktir. Güzel Prens Adaları'na ulaşmanın tek yolu aşırı kalabalık halka açık tekneler veya alternatif olarak özel olarak kiralanmış bir yattır.

 

 

 

Prens Adaları'na yapılan özel yat turları, halka açık teknelere göre birçok avantaja sahiptir.

Halka açık tekneler genellikle çok kalabalıktır ve çoğu zaman oturamazsınız bile. Özel bir yat kiralarsanız gezinin, içeceklerinizi yudumlarken ve nefes kesici fotoğraflar çekerken adalara seyahatinizin keyfine varacaksınız