DÜNYA
Giriş Tarihi : 10-12-2021 19:21   Güncelleme : 24-12-2021 19:21

Boyfriend Pantolon

Boyfriend Pantolon

Boyfriend Pantolon

 Boyfriend Pantolon

 

Kombin edilmesi biraz zor olsa da boyfriend pantolon modelleri hem rahat hem de tarz olmasıyla bilinir. Özellikle yaz aylarında daha fazla kullanılan bu parçalar uzun boylu ve zayıf kişilerde daha şık görünür. Kalıbının bol olması nedeniyle hataya yer vermez ve yapılacak bir hata kombinin son derece çirkin görünmesine sebep olabilir. Doğru kıyafetlerle bir araya getirildiğinde hem klasik hem de spor bir görünüm yakalamak mümkündür.

 

Alışılmışın dışında bir tarza sahip olanların daha fazla kullandığı boyfriend pantolonlar giyene özgürlük hissi verir ve rahat kullanım olanağı sunar. Düşük ya da yüksek belli fark etmeksizin tüm modeller salaş ve bol görünümlüdür, maskülen tarza hitap eder. Son birkaç senedir trend parçalar arasında yer alan bu pantolonlar kombinlerinde hem rahatlık hem de şıklık arayanların ilk tercihlerindendir.

 

Boyfriend Pantolon İle Kombin Nasıl Yapılır?

Doğru bir görüntü yakalamak adına herkes kendi vücut ölçülerine uygun olan boyfriend pantolonu seçmelidir. Genellikle bu modeller jean pantolonlarda görülse de son dönemlerde kumaş pantolonlarda da örneklerine rastlamak mümkündür.

 

En sık yapılan kombin jean boyfriend pantolon üzerine salaş ve geniş bir t-shirt giymektir. Hem sade hem de cool bir görünüm sunan bu kombin hareketlendirilmek istenirse t-shirt desenli modellerden tercih edilebilir. Her yaşa uygun olan bu kombin gündüz modasının vazgeçilmezleri arasında yer alır.

 

Pantolonu biraz daha klasik hale getirmek için şık bir stiletto ile de giyilebilir. Açık renk tişört, stiletto ve ona uygun kemer ile yapılan kombin hem ofis ortamına hem de gece dışarı çıkmak için uygun olacaktır. Tişört açık renk, kemer ise koyu renk seçildiğinde yapılan boyfriend pantolon kombini her zaman daha göz alıcı görünecektir.