FUTBOL
Giriş Tarihi : 22-12-2021 18:14   Güncelleme : 22-12-2021 18:14

Fenerbahçe'de Bıçak Kemiğe Dayandı!

Fenerbahçe'de Bıçak Kemiğe Dayandı!

Fenerbahçe'de Bıçak Kemiğe Dayandı!

 

Fenerbahçe'de Bıçak Kemiğe Dayandı!

Sarı lacivertli ekip mutlak galibiyet parolasıyla çıktığı Gaziantep deplasmanından da mağlup ayrılarak taraftarını hayal kırıklığına uğrattı. Takımdaki koltuğu sallanan teknik adam Vitor Pereira'nın yerine gelecek aday konuşulmaya başlandı. Sarı lacivertli yöneticiler yeni hoca için kolları sıvadı. noktabet

Fenerbahçe Portekizli teknik adam ile Beşiktaş dergisinden önce yolları ayırabilir. Lider Trabzonspor'un Antalyaspor karşısında puan kaybetmesinin ardından umutlanan Fenerbahçe, Gaziantepspor karşısında sahadan yenik ayrılarak büyük hayal kırıklığı yarattı. Portekizli çalıştırıcı her puan kaybının ardından ''Lig uzun maraton, daha önümüzde oynanacak çok maç var'' açıklamalarında buluyordu.

Son alınan Gaziantep yenilgisi bardağı taşıran son damla oldu. Sezon başından itibaren eleştirilen 3'lü savunma sistemi, Gaziantep deplasmanında da tehlike sinyalleri verdi. Defans hattında üst üste yaşanan hatalar yenilginin mimarı oldu. Taraftarın büyük tepkisini alan teknik adam, son şansını kullanılmış olabilir.

Yeni İsimler Gündemde

Gaziantepspor karşısında alınan yenilginin ardından, Başkan Ali Koç'a baskı yapan yöneticiler teknik adam değişikliğinin şart olduğu konusunda birleştiler.

Portekizli çalıştırıcıya her fırsatta destek veren Ali Koç, alınan son yenilginin ardından sessiz kalarak değişiklik sinyalleri vermeye başladı. Sarı lacivertli ekipte teknik adam arayışlarının başladığı belirtildi. Slaven Bilic ve Karagümrük'ten ayrılan Farioli isimeri gündemde yer alıyor.

Beşiktaş ile oynanacak derbi öncesinde gündeme gelen teknik direktör değişikliği konusuyla birlikte, Portekizli çalıştırıcı takımının başında yer almayabilir.

 

HandeHande