GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-04-2021 16:34   Güncelleme : 20-12-2021 23:06

Doğal Beslenme İçin En İyi Süt Nereden Alınır?

Doğal Beslenme İçin En İyi Süt Nereden Alınır?

Doğal Beslenme İçin En İyi Süt Nereden Alınır?

Doğal Beslenme İçin En İyi Süt Nereden Alınır?

 

Günlük doğal çiftlik sütüyle besin değerleri yüksek şekilde peynirden yoğurda tereyağından tutun da dondurma çeşitlerine kadar pek çok ürünleri tek kalem olarak sütten yapabilirsiniz. Doğal, lezzetli ve besin değeri yüksek olan en iyi süt çeşitlerini bulacağınız şekilde çiğ sütlere göz atarak, araştıracağınız günlük titizlikle hazırlanan bu sütlerle hızlı bir şekilde evlerinize ulaşmasından faydalanarak en iyi şekilde de yararlanabilirsiniz. Bu konuda pastörize edilmemiş olan ve çiftlikten çıktığı gibi doğal bir şekilde soğuk zincirlerde korunarak size ulaşan bu süt çeşitleriyle beraber istediğiniz gibi sütlerinizi lezzetli bir şekilde evlerinizde kullanabilirsiniz.

 

Evde günlük sütü kaynatarak ister süt halinde besin değeri yüksek olarak kullanabilir isterseniz de direkt olarak yoğurt yapıp da sütünüzü hiçbir işlem görmemiş şekilde faydalanabilirsiniz. Bu konuda doğal çiftlik sütüyle beraber buluşacağınız Ali Baba süt çiftliğinde her gün günlük olarak ineklerden edinilen süt sayesinde de soğuk zincirlerle korunarak sizlere ulaştırılması sağlanıyor. Ali Baba süt çiftliği bugün, Adana ve Mersin başta olmak üzere dağıtım merkezleriyle beraber en hızlı şekilde çiftlikten kapınıza kadar gelecek şekilde en hızlı teslimatı hedefler.

 

Çiftliklerde el değmeden arınan sağım makineleriyle ve doldurma makineleriyle beraber soğuk tanklardan direkt şişeleme aşamasına geçerek doğal sütler hazırlanır. Bu sayede en hızlı şekilde sütlerin sabah sağıldığı gibi sizlere soğutucu dolaplarla beraber ulaştırılması sağlanırken, tek kullanımlık şişelerde ağzı kilitli şekilde 3 kg, 5 kg büyük şişelerle ulaştırılması da sağlanmış olur.

 

Günümüzde çocuklarınıza özel şekilde doğal beslenmeleri, diş ve kemiklerinin güçlenmeleri adına faydalanacakları bu doğal sütler sayesinde çocuklarınıza özel besleyici özellik olarak tereyağı, peynir ya da çeşitli birbirinden farklı ürünler elde edebilirsiniz. Bu sayede diğer doğal besinlerle beraber çocuklarınıza özel besleyici pek çok kahvaltılık ürünler de oluşturmuş olursunuz.

 

Müşterilerine özel olarak hazırlanan sütlerin bugün +4 dereceye kadar soğutucu tanklar aracılığıyla maksimum kalitede tutularak sizlere ulaştırılması sağlanan özel dolaplı araçlarla beraber kilitli pet şişelere uygun şekilde de size sunulur. Çiğ sütten yapılacak lezzetli bir peynir ile maksimum proteini almak, kemiklerin güçlenmesini sağlamak mümkün olurken bugün en iyi şekilde de faydasını göreceğinizden de emin olabilirsiniz.