SÜPER LİG
Giriş Tarihi : 23-11-2021 12:42   Güncelleme : 23-11-2021 12:42

Ülkemize 10 Yeni Madalya Daha!

Ülkemize 10 Yeni Madalya Daha!

 

Sporun her alanında gösterdiğimiz başarılarla adımızdan söz ettirirken bu kez yeni madalya haberi de Plaj Güreşi dalından ulaştı. Türkiye Güreş Federasyonu’nun yaptığı açıklamalarda da başarıların detayları bulunuyor. Romanya’da yapılan şampiyonada başarılarımız oldukça büyük ses getirdi. Bu yüzden de ülkemize on yeni madalya daha giriş yapmış durumda.  websitesi

Bu madalyaların durumundan da bahsedecek olursak güreşçilerimiz beş tane altın madalya, dört tane gümüş madalya ve bir tane de bronz madalya kazanarak başarılarını bir kez daha kanıtladılar. Bu alanda kendilerini daha da güçlendirmeyi hedefleyen sporcular gerçekten de ülkemizin en büyük gurur kaynakları arasındalar. Başarıları günden güne artmaya da devam ediyor.

Plaj Güreşinde Beklenilen Performans!

Yapılan son şampiyonada da başarıları ile var olan güreşçilerimiz bizlere zaferin tadını bir kez daha tattırdı. Genel olarak madalyaları alan sporcuların bilgileri basın ile paylaşılırken ülkemiz içerisinde bu sevinç de büyük bir mutluluk ile paylaşıldı. Sporcularımızın başarıları günden güne artarken madalyaların da aynı şekilde yükselmesi tam olarak olması gereken özeni de var eden durumlar arasında.

Beş altın, dört gümüş ve bir bronz madalya ile bu alanda başarılarımızı bir kez daha kanıtlayan sporcular, bundan çok daha iyisi için şimdiden hazırlar bile. Başarılarının devamını dileyen aileleri ve tüm ülkemizdeki bulunan sevenleri tarafından da tebrik edildiler. Romanya’da yapılan başarı, ülkemizin gurur kaynakları arasındaki yerini aldı.

vadivadi