GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2021 19:26   Güncelleme : 09-11-2021 19:26

VIP Yolculu Pet Taksi

VIP Yolculu Pet Taksi

 

 

Evcil hayvan dostlarının hayatlarına en büyük artıyı sağlayan hizmetlerin başında şüphesiz ki evcil hayvan nakil hizmetleri sunan firmalar olmaktadır. Başta büyük şehirler de ki hayvan dostları olmak üzere birçok şehirde ki hayvan dostları bu hizmetlerden sıklıkla yararlanılmaktadır.

 

Hayvan dostlarının özel arabalarının olmadığı durumlarda evcil hayvanlar ile yolculuk etmek tam bir kâbus olabilmektedir. Bu durumlarda öne çıkan en büyük hizmet ise pet taksi hizmetleri olmaktadır. Bu sayede sevimli dostlarınız herhangi kötü bir müdahale olmadan konfor ve güven içerisinde yolculuklarını tamamlamaktadır.

 

Diğer taşıma yöntemlerinde hayvanların gördükleri en hafif kötülük ise uyuşturulmaları olmaktadır. Ancak bu durum sevimli dostlarımızın böbreklerine büyük zarar vermektedir. Bu sebeple de diğer yolculuk seçenekleri can dostlarımızın taşınmasına uygun olmamaktadır.

 

Evcil Hayvan Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

 

Evcil hayvan taşıma yolcu taşımacılığından farklı olmaktadır. Çünkü sevimli dostlarımızın ihtiyaçları ve konforları için gerekli olan hizmet ve olanaklar farklılık göstermektedir.

 

Bu farklılıkların başında evcil hayvanların seyahat edecekleri kafesler bulunmaktadır. Bu kafesler tüm evcil hayvanların kendilerini rahat hissedecekleri büyüklükte olmaktadır. Bunların yanında dostlarınızın araca iniş ve binişleri sırasında kullanılacak olan çantanın da hazır bulunması gerekmektedir.

 

Bunların yanında özellikle köpeklerin egzersiz ve tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi için onlara en uygun zamanlarda gerekli molaların verilmesi gerekmektedir. Bunların yanında evcil dostlarınızın beslenmesi sırasında sahibinin bilgisi dahilinde ki besinlerin dışında herhangi bir besinin verilmemesi gerekmektedir.

 

Elbette ki taşındıkları kafeslerinde her zaman hijyen kurallarına uygun olarak dezenfeksiyon işlemlerinin uygulanması ve yolculuk sırasında oluşabilecek acil durumlar için de personelin eğitimli olması gerekmektedir.

 

İşte yukarıda saydığımız tüm bu özellikler ile sizlere ve hayvan dostlarınıza hizmet vermekteyiz. Her zaman alanında uzman ve eğitimlerini tamamlamış olan personellerimiz ile verdiğimiz bu hizmetlerde kullandığımız araçlarımız ve ekipmanlarımız da rahatlarını sağlamak için doğru bir şekilde seçmekteyiz.

 

VIP Yolculu Taşımacılık

 

Sevimli dostlarınızın konfor, güvenlik ve huzurlarını her şeyin üzerinde tutan firmamız elbette ki onların sahipleri ile birlikte yolculuk etme haklarını da ellerinden almamaktadır. Dileyen müşterilerimiz evcil dostları ile seyahat etmek için seyahatlerinden bir gün öncesine kadar bizlere ulaşmalı ve istedikleri gün ve saatte yolculuklarına çıkabilmek için bizlerden randevu almaları yeterli olacaktır.

 

Şehiriçi ya da şehir dışı fark etmeksizin her zaman sizlerin yanında olan firmamız ile mutlu dostlarınızla birlikte seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz. Ücretlendirme politikamızın mesafe ile doğru orantılı olması da sizler için en uygun fiyatları sizlere sunmamızı sağlamaktadır. Bunların yanında VIP yolculu pet taksi hizmetlerimizde yine profesyonel çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yolculuğunuz sırasında molalarınızı ise sizler ve sevimli dostlarınız belirlemektedir.