GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-10-2021 13:40   Güncelleme : 24-10-2021 13:40

Sosyal Medya Platformları İçin Muhteşem Tüyolar

Sosyal Medya Platformları İçin Muhteşem Tüyolar

 

Sosyal medyayı herkes daha iyi kullanmak için çaba sarf ediyor. Bu aşamada çeşitli programların büyük yardımları dokunabilir. İnstagram gizlilik hesap görme programları da bu yardımcı programlardan bir tanesi.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerinden tüm profilleri görmemiz mümkün olmuyor. Bazı profiller yalnızca takipçileri tarafından görülebilmekte. Ancak 4 farklı uygulama arasından bir seçim yaptıktan sonra rahatlıkla tüm gizli Instagram profillerini görmeye başlayabilirsiniz.

Tiktok Para Kazanma İçin Doğru Adımlar

Tiktok kendisini çok hızlı bir şekilde geliştirdi ve en popüler uygulamalar arasındaki yerini aldı. Birçok kişi artık düzenli olarak Tiktok platformuna giriyor ve burada zaman geçiriyor. Kullanıcı sayısının çok üst seviyelere çıkması Tiktok para kazanma imkânını da ortaya çıkardı. Artık Tiktok kullanıcıları çok rahat bir şekilde para kazanabiliyorlar.

Tiktok üzerinden para kazanmak için düzenli olarak video paylaşımı gerekli. Bu aşamada her gün 1-2 video paylaşıp ortalama 5 bin izlenmeye ulaşan kişiler platform üzerinden para kazanmaya başlayabilirler.

İnstagram Rozet Kullanımı Başladı

Instagram kullanıcıları yeni dönemde farklı güncellemeler ile karşı karşıya kaldı. Artık Instagram rozet sistemi ile birlikte yayınlar çok daha heyecanlı bir hale gelecek. İnstagram rozet aktif etme işlemini merak eden kişiler araştırmalarını yaptıktan sonra rozetlerini aktif edip izleyicilerine rozet dağıtmaya başlayabilirler. Yeni dönemin en gözde hamlesi bu olacak gibi gözüküyor.