GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-10-2021 17:07   Güncelleme : 21-10-2021 17:07

En Çok Tercih Edilen Promosyon Kalem Ürünleri

En Çok Tercih Edilen Promosyon Kalem Ürünleri

 

Promosyon ürünleri marka değerinizi arttıran, potansiyel müşterilerinizin kullanacağı aynı zamanda sürekli kartvizit olarak karşılarına çıkacağı en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Kendi içinde farklı gruplara ayrılır ve fiyatları da bu doğrultuda değişkenlik gösterir.

Promosyonda Plastik Kalemler

Fiyatları nedeniyle en çok plastik kalem modelleri öne çıkmaktadır. Birbirinden farklı onlarca modeli ve renk seçeneği vardır. Baskı alanları da oldukça tanıtıma uygundur. Üzerlerine UV baskı ile renkli istediğiniz kurumsal logo rahatlıkla uygulanabilmektedir. Plastik kalemler tükenmezdir ve roller çevirmeli, basmalı düz olarak çeşitleri üretilir. Adet olarak genellikle minimum 100’den başlarlar ancak makul fiyatlar elde edebilmek adına bu adetleri 1000 olarak düşünmekte fayda vardır. Tamamen dağıtım ve promosyon amacı için tercih edilir. Hediyelik ve daha kaliteli bir ürün istenirse metal promosyon kalem bakmalısınız.

Promosyon Metal Kalemler

Metal kalem seçeneği plastiğe göre daha kaliteli ürün arayanlar içindir. Fiyatları biraz daha pahalı olmasına rağmen hedeflediğiniz amaca bakıldığında çok makul kalacaktır. Adet olarak yine minimum 100 adet düşünülebilir ancak metal kalemlerde bu adetler 150-200-250 de rahatlıkla yapılabilmektedir. Metal kalemlerde adından da anlaşılacağı gibi metalden üretilir ve baskı olarak lazer kazıma baskı tercih edilir. Çünkü metal yüzeyde renkli UV baskı kalıcı olmamaktadır. Kazıma lazer ile sorunsuz olarak marka değerinizi yansıtabilen promosyon ürünü elde edebilirsiniz. Ancak baskıda renk düşünmemelisiniz, kalemde istediğiniz renk yapılabilir. Yine roller dönerli ve basmalı olarak modelleri vardır.

Kalem Yanında Değerlendirilebilecek Ürünler

Kalem ile beraber güzel bir set yapmak istiyorsanız ilk olarak defter ürünü düşünülebilir. Tarihsiz olarak değerlendirebilirsiniz. Kalem tutuculu bir defter ile çok şık bir promosyon seti makul fiyata elde edersiniz. Aynı renkte promosyon defter ve kalem ile beraber kurumsal kimliğinizi oldukça iyi yansıtabilirsiniz.

Genel olarak tüm promosyon ürünleri yurt dışında oldukça değerli pazarlama stratejisi ve kurumsal firmaların büyük bütçeler ayırdığı alanlardan biridir. Ülkemizde de birçok kurumsal firma bu değeri görüp her yıl düzenli olarak bu sektöre yatırım yapmaya ve marka değerini arttırmaya devam ediyor.

Promosyon Hediyelik Set Olarak Kalem Ajanda

Güzel bir kutu içerisinde baskılı bir ajanda ve kaliteli metal baskılı bir kalem ile değer verdiğiniz çalışma arkadaşlarınıza veya müşterilerinize güzel bir set hediye edebilirsiniz. Etkisi oldukça iyi ve geri dönüşü oldukça yüksek olacaktır. Sizi daima hatırlayacak ve marka değerinize etkisi oldukça güzide olacaktır.