GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-10-2021 21:31   Güncelleme : 20-10-2021 21:31

Cemal Polat: Markaları en az maliyetle kâra geçiriyor.

Cemal Polat: Markaları en az maliyetle kâra geçiriyor.

Cemal Polat: Markaları en az maliyetle kâra geçiriyor.

 

Franchise dünyası genel de bir labirente benzetilir. Eğer yanınızda bir kılavuz olmadan yola çıkarsanız yolu tamamlayamazsınız. Zaman içinde yorulur, motivasyonunuzu kaybeder ve en sonunda da pes edersiniz. Böyle bir hazin son ile karşılaşmamak için Franchise danışmanları size kılavuzluk eder. Bu kılavuzların arasında en güvenilir isimdir Cemal Polat.
Büyüme için doğru hedefler çok önemlidir. Kâr zarar dengesi muhakkak göz önüne alınmalıdır. Her marka çok para harcanarak elbette iyi bir seviyeye getirilebilir. Ama mühim olan en az maliyetle bu seviyeye ulaşmaktır. Aksi taktirde o markanın devamlılığı olamaz. İşte tam da bütçelerin doğru hesaplanması konusunda Cemal Polat firmalara kusursuz bir hizmet sağlayarak markaları en az maliyetle kâra geçiriyor.

Cemal Polat: Markanızı sektöründe en bilinir hale getiriyor.

İşletmeniz hangi sektörde hizmet verirse versin, işlem hacmi ne kadar olursa olsun bir danışmanlık hizmeti almanız sizin için her zaman faydalı olacaktır. Çünkü rakiplerden bir adım öne geçmek, işletmeniz için çok büyük bir fark yaratır. Cemal Polat, rakiplerinizin önüne geçmek için adımlamanıza yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda ayaklarınızın yere basmasını sağlayarak sektörünüzde sizi kalıcı ve bilinir bir seviyeye getiriyor.
Türkiye’deki ve dünya genelindeki birçok büyük markaya sahip firma, Cemal Polat’ı tercih ederek yanılıyor olamaz. Eğer sizler de markanızı büyütmek, bilinirliliğiniz arttırmak, işletmenizi kâra geçirmek ve markanızın devamlılığını sağlamak istiyorsanız, sizin için en doğru adres, Cemal Polat.