GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2021 21:16   Güncelleme : 06-10-2021 21:16

Ayrım yapmadan her kesime hizmet yapmalıyız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yoğun geçen Mersin programının sonunda Mezitli Belediyesi’ne ait kreş ve kültür merkezi açılışını yaptı. Kılıçdaroğlu, daha sonra annesini bir süre önce kaybeden Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’ya taziye ziyaretinde bulunmak üzere Malatya’ya gitti.

Ayrım yapmadan her kesime hizmet yapmalıyız

Nakliyeciler Sitesi'nde sektör sorunlarının ele alındığı toplantıda gördüğü ilgi karşısında moral bulan Kılıçdaroğlu, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Oda Başkanı Ayhan Kızıltan ile makamında bir araya geldi.

BİR GÜNDE İKİ AÇILIŞ

Mezitli Belediyesi Kültür Merkezi ve Mustafa Baysan Çocuk Gündüz Bakımevi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı törenle gerçekleştirdi. Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç, Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Ali Mahir Başarır, Alpay Antmen, CHP parti meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri mahalle muhtarları ve vatandaşların katıldığı açılışta renkli görüntüler yaşandı.

İlk olarak Mustafa Baysan Çocuk Gündüz Bakımevine giderek açılışını gerçekleştiren Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekileri çiçeklerle minik çocuklar karşıladı. Çocuklarla tek tek ilgilenerek sohbet eden Kılıçdaroğlu, daha sonra Gündüz Bakımevini gezerek Başkan Tarhan'dan bilgi aldı. Kılıçdaroğlu, iş insanı ve partili Mustafa Baysan'a, Gündük Bakımevi Projesi'nin yapımını üstlenmesi nedeniyle kendisine plaket vererek teşekkür etti.