GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2021 22:55   Güncelleme : 08-09-2021 22:55

AKP’yi içindeyken neden eleştirmediği sorusunu yanıtladı

Aydın’a bir dizi ziyaret yapmak, toplantı ve etkinliğe katılmak, partisinin il ve ilçe binalarını açmak üzere gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, yaptığı konuşmalarda iktidara yüklendi. Davutoğlu, AKP içindeyken neden eleştiri yapmadığı yönündeki sorulara ise, "Gücün en doruğunda olan Cumhurbaşkanına aileni devletin içinden çek diyen kaç siyasetçi çıktı?" yanıtını verdi.

AKP’yi içindeyken neden eleştirmediği sorusunu yanıtladı

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Aydın'da Büyükşehir, Efeler ve Kuşadası belediye başkanlarını ziyaret etti, esnaflarla görüştü.

İki günlük Aydın ziyareti çerçevesinde dün akşam sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, kanaat önderleri ve basınla salon toplantısı yaptı. Davutoğlu tüm konuşmalarında iktidarı hedef aldı.

 

Ekim ayından itibaren Türk siyasetinin hareketleneceğini söyleyen Davutoğlu, “Nasıl Nevruz baharın müjdecisi ise, siyasetin nevruzu, baharı Ekim ayıdır. Yazın rehaveti biter, siyasette yeni denklemler kurulur. Ekim ayında siyaseti hareketlendirecek partilerden biri de Gelecek Partisi olacak” dedi.