YAŞAM
Giriş Tarihi : 08-09-2021 14:03   Güncelleme : 08-09-2021 14:03

Farmstay artık Türkiye’de hem de Universal Marketing ile!

Farmstay artık Türkiye’de hem de Universal Marketing ile!

Farmstay artık Türkiye’de hem de Universal Marketing ile!

 

Farmstay Kore Kozmatik Ürünleri, Kore’de çok revaşta olan bir markanın profesyonel ekip ile bütün testlerden geçmiş bir firmadır. Türkiye’de bunun satışını yapmaya başlamış olan Universal Marketing, satış kanallarına Trendyol, İnstagram, Çiçeksepeti ve Hepsiburada gibi büyük firmaların pazaryeri kısmında satışına başladı!

Türkiye Marketine giren Farmstay ürünlerinde en çok satan ürünlerden biri olan Farmstay Cilt Lekeleri Için Salyangoz Mukus Nemlendirici Luxury Cilt Bakımı Set içeriği şu şekildedir;

Kuru ve susuz kalmış cilde kapsamlı bir şekilde bakmanıza yardımcı olur. Doğal parlaklığına ve kadifemsi dokusunu kazandırır. Setin temel bileşenlerinden biri, yaşlanmayı geciktirici ve yenileyici ve lekeler için etkili özellikleriyle uzun zamandır bilinen salyangoz müsinidir.

Salyangoz müsini, dermisin elastikiyetini ve tazeliğini korumaya yardımcı olur, yenileyici özelliğe sahiptir, cildin yenilenme sürecini başlatır, küçük yara ve çiziklerin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur, sivilce durumunda cilt durumunu iyileştirir ve lekeleri giderir.

Hidrolize kolajen içeren nemlendirici kompleks, gerginlik olmadan güçlü bir kaldırma etkisine sahiptir, kırışıklıkların ve cilt problemlerin yumuşatılmasına yardımcı olur, epidermisin normal hidro dengesini geri kazandırır.

Sette bulunan ürünler yüzünüzün her yerine bakmanıza yardımcı olacak ve yüzünüzün genç ve ışıltılı görünmesini sağlayacaktır.

Ürünlerin düzenli kullanımı ile yüz cildi daha elastik ve pürüzsüz hale gelir, sıkılaşır, kırışıklıklar azalır, derinliği ve lekeleri hafifleterek gidermenize yardımcı olur.

Set tüm cilt tipleri için uygundur.

SET İÇERİĞİ VE UYGULAMA :

1. Yüz toniği, 150ml + mini versiyon 30ml - cildi nemle doyurur, temizleme işlemini tamamlar, cildi sonraki bakım ürünlerine hazırlar.

2. Yüz için emülsiyon, 150ml + mini versiyon 30ml - cildi nemlendirir ve nemi hapsederek tutar.

3. Göz çevresindeki krem, 40ml - göz çevresinde oluşan morlukları, kırışıklıklar ve koyu halkaları gidermenize yardımcı olur.

4. Yüz kremi, 50ml - cildi nemlendirir, olumsuz çevresel etkilerden korur.Lekeler üzerinde etkilidir.

Samsung Garantisiyle Üretilmiştir.

MADE IN KOREA

 

 

Birçok ürünü ile Pazaryerinde olan Universal Marketing ürünlerini incelemek için;

https://bit.ly/3zTeqb6