FUTBOL
Giriş Tarihi : 30-08-2021 23:22   Güncelleme : 30-08-2021 23:22

Türkiye – Polonya Voleybol Maçı TRT 1’e Alındı

Türkiye – Polonya Voleybol Maçı TRT 1’e Alındı

Türkiye – Polonya Voleybol Maçı TRT 1’e Alındı

 

 

Sosyal medyada yaşanan tepkiler ve yapılan çağrılar sonucunda, çeyrek finalde Polonya ile karşılaşacak A Milli Kadın Voleybol Takımımızın maçını TRT 1 canlı yayınlayacak. . 1xbetm.info

Maç canlı olarak TRT ‘de…

Filenin Sultanları D grubunu birincilikle tamamladı. Turnuvanın son 16 turunda B Grubu'nu 4. sırada tamamlayan Çekya ile eşleşmişti ve Çekya’yı 3-1 mağlup ederek çeyrek finale yükselmişti. Şimdi çeyrek finalde Polonya ile kozlarını paylaşacak. Bu karşılaşmanın TRT 1’de yayınlanması ile ilgili sosyal medyada çağrılar yapıldı.

Sosyal Medya TRT’ye Çağrıda Bulundu

CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda başarı elde eden ve çeyrek finale çıkan Kadın Voleybol Milli Takımı için sosyal medyada yapılan çağrılar sonuç verdi. Türkiye'yi ekrana kilitleyen ve büyük heyecan ile beklenen maçların TRT1'den yayınlanması için sosyal medyadan çok sayıda yapılan çağrılar karşılık buldu. Filenin Sultanları’nın Polonya ile oynayacağı yarı final maçını TRT1 yayınlayacak ve TRT 1’de izlenebilecek. Heyecanla beklenen bu karşılaşmayı bu sayede Türkiye'de daha fazla insana ulaşması mümkün olacak. Önce olimpiyat sonra da Avrupa Şampiyonası'nda aldıkları başarılı sonuçlar ve ortaya koydukları büyük emek ve mücadeleyle ülkenin büyük desteğini alan Kadın Voleybol Milli Takımımızın maçları TRT Spor Yıldız kanalından yayınlanıyordu.

Ancak özellikle dün Çekya ile oynanan maç sırasında sosyal medya adeta ayağa kalktı ve maçların TRT 1’de yapılması için çağrıda bulundular. TRT yönetimine ısrarlı çağrı yapanlar arasında ünlü ekonomist Prof. Mahfi Eğilmez de var. TRT yönetimi de bu gelen çağrılara sessiz kalmadı ve maç 31 Ağustos Salı günü saat 17.30'da TRT1'den canlı yayınlanacak.