GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-08-2021 15:31   Güncelleme : 19-08-2021 15:31

Bülent Deniz Çuhalı Burun Estetiği Kliniği

Bülent Deniz Çuhalı evli ve 2 çocuk babası olan kulak burun boğaz, baş ve boyun ağrıları konusunda operatör doktor olan bir hekimdir.

Bülent Deniz Çuhalı Burun Estetiği Kliniği

Bülent Deniz Çuhalı evli ve 2 çocuk babası olan kulak burun boğaz, baş ve boyun ağrıları konusunda operatör doktor olan bir hekimdir. Özellikle 2010 yılında kurmuş olduğu Clinicbdc ile adından daha sık söz ettirmeye başlayan Bülent Deniz Çuhalı'nın kariyeri devlet hastanelerinde başladı. 2005-2007 yılları arasında Midyat Devlet Hastanesi'nde görevini yapan Çuhalı bu 2 yılın sonunda artık devlette değil özel sektörde çalışmaya karar verdi. Tabii ki bunda özel sektörde daha özgür olmasının ve aynı zamanda kendisini daha ön plana çıkaracak cerrahi operasyonlar yapabilecek olmasının da oldukça büyük bir önemi olduğu aşikâr. Bu sebeple de uzun yıllardır özel sektörde yer alıyor.

Bülent Deniz Çuhalı'nın eğitime verdiği önem hiçbir zaman eksilmedi. Yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı birçok eğitim programına katıldı. Bu sayede deneyimlerine, bilgilerine daha fazla değer katmayı da başardı. Bu sayede Çuhalı'nın yazmış olduğu makaleler de oldukça beğenildi ve bu makaleler birçok farklı tıp dergisinde yayınlandı. Günümüzde dahi bu makaleler güncelliğini korumakta ve bu meslekte olan kişilerin de okuması gereken düzeyde makaleler. Bülent Deniz Çuhalı bunların yanı sıra yine birçok farklı çalışmalar gerçekleştirdi. Sosyal medyanın da gücünü bilen Çuhalı, kliniğinin Instagram hesabına da özen gösteriyor. Bu Instagram hesabının günümüzde 103 bin takipçisi mevcut. https://www.instagram.com/clinicbdc/ buradan sürekli güncel paylaşımlar yapılıyor.

Özellikle burun estetiği yaptırmak isteyen bir kişi gideceği kliniğin daha öncesinde yaptığı cerrahi operasyonları görmek isteyecektir. İşte bu durumda Clinicbdc hesabını takip eden kişiler bu paylaşımları sürekli olarak görebilir. Bunun yanı sıra Bülent Deniz Çuhalı'nın açmış olduğu klinikte kendisi kadar bu işe hayatının ciddi bir bölümünü adayan hekimler mevcut. Bu hekimlerin de vizyonlu ve başarılı olması sebebiyle Clinicbdc'de %100 garanti verdikleri cerrahi operasyonları yapıyorlar. Hafta içi 09.00-17.00 saatleriarasında hizmet veren klinikten randevu almak isteyen kişiler de https://www.clinicbdc.com sayfası üzerinden diledikleri gibi randevu alabilirler yine WhatsApp üzerinden de akıllarına takılan sorular varsa bu sorulara cevap bulabilirler.