GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-08-2021 14:43   Güncelleme : 24-08-2021 15:03

Eğitimli sporcular dikkat çekiyor

Eğitimli sporcular dikkat çekiyor

Eğitimli sporcular dikkat çekiyor


Eğitimine önem veren sporcular son yıllarda hızla artıyor. Özellikle genç kesim kendini geliştirmeye ilgi duyuyor. Genellikle sporcular ve gençler daha çok konfor alanlarından çıkmamayı tercih ediyor. Oysa bir de aldığı cesur kararlar ile gözde olmayı hedefleyen önemli bir kitle bulunuyor. Onur Atas eğitimli bir sporcu olarak kendisi gibi genç kesime örnek olmayı başarıyor.
Onur Atas 30 Haziran 1996 doğumlu. Genç yaşına rağmen önemli eğitimleri hayatına sığdırmış durumda. İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Gedik Üniversitesi ile birlikte Kiev taras shevchenko Üniversitesinde eğitimlerini tamamlayan onur kendinden yaşça küçük sporculara da ilham olmayı seçiyor.
Onur Atas her alanda yer alıyor
Genç yaşı ve eğitimli kimliği ile Onur Ataş sadece spor değil sanat,eğlence alanlarında’da kendini kanıtlamaya calısıyor. Geçmişte organizatörlüğünü üstlendiği truzim festivali’de bunu kanıtlamaya yetiyor. Eğitiminin yanında 2 yıllık bir modellik kariyeri’de sığdırmış olan onur atas aynı zamanda sosyal medyayı’da etkin kullanıyor . Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden genç ve yetenekli kullanıcıyı takip edebilirsiniz. Hayata spor’a ve eğitim alanlarına dair bugüne kadar yaşamış olduğu tüm deneyimleri takipçileri ile paylaşan Onur Ataş ile kaliteli paylaşımlara ulaşabilirsiniz.
Bugüne kadar yapmış olduğu tercihler için kendisini tebrik ediyor, gelecekte başarılar diliyoruz.