GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-07-2021 17:23   Güncelleme : 13-07-2021 17:23

Vize Gerekli Evraklar; Eray Tur

Vize Gerekli Evraklar; Eray Tur

Vize Gerekli Evraklar; Eray Tur

 

Vize başvurusu yapılırken izlenmesi gereken bazı adımlar mevcuttur. Bu adımları dikkatlice yerine getirmek seyahate çıkacak kişilerin yararına olacaktır. Vize başvurusu esnasında işlemlerin yürütülmesinde çok hassas bir süreç izlenmelidir. Vize firmaları gerekli evraklarla oluşturulan dosyaları eksiksiz bir şekilde gerekli mercilere teslim etmek amacıyla bu noktada sorumluluk almaktadırlar.

Eksizsiz Dosya Hazırlamada Eray Tur

Eray Tur bünyesinde çalışan kaliteli iş arkadaşları sayesinde, başvuran kişilerin adına gerekli adımları büyük bir titizlikle yürütmektedir. Vize başvuruları esnasında dosyaların hazırlanmasından başlanıp, gerekli her türlü evrakların bir araya eksiksiz toparlanmasını üstlenmektedir. Örneğin Almanya vize başvurusu esnasında yerine getirilmesi gereken birçok koşul vardır. Bu noktada Eray Tur bu sorumluluğu da alarak eksiksiz bir şekilde dosyanızı oluşturmaktadır. Almanya vize işlemleri için gerekli olan evrakları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Vize başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Vukuatlı nüfus kağıdı örneği
  • Seyahat belgeleri
  • Almanya’da bulunduğunuz süre boyunca kalacağımız yerin adresini gösteren bir belge.
  • Çalışma, aile ziyareti ya da eğitim amaçlı gittiğinize dair belgeniz.
  • Vize talep dilekçeniz.
  • Biyometrik fotoğrafınız.
  • Halen geçerliliğini koruyan pasaportunuz.
  • Vize süreci bittikten sonra tekrardan dönüleceğini dair kanıt belgeniz.

Bu noktada toparlanması gereken bu belgelerle uğraşmak seyahat etmek isteyen kişileri zor bir sürece sürüklemektedir. Eray Tur kişilerin dosyalarını da eksiksiz bir şekilde hazırlamaktadır.

Eray Tur’dan Yardım İsteyebilirsiniz

Eraytur.com sitesinde olan açıklamalarla beraber izleyeceği adımlara yön verebilen kişiler aynı anda +908509698375 numaralı hattan da kendi sorularını istediği her an çözüme kavuşturabilmektedir.

Vize İçin Gerekli Olan Ücretler Nelerdir?

Almanya vize ücretleri kendi içerisinde de değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin turistik vize, ticari vize ve aile/arkadaş ziyareti için kullanılan vizelerde ücret 130 Euro iken, aile birleşim vizesi, çalışma vizesi ve Blue Card çalışma vizesi ücreti ise 250 Euro’dur. Bunların yanında Öğrenci, kültürel, kısa süreli eğitim, şoförlük ve transit vizeleri 130 Euro ile alınabilmektedir. Bu sürece bir artı olarak Almanya vize ücretleri belirli bir yaşa kadar olan çocuklar için yarı fiyatındadır. Vize ücretleri, işlemler sırasında ödenmelidir.

İş Ortaklarımız; vizeofisi.com- vizerandevu.com- schengenvize.net- vizerandevu.com- eraytur.com- almanyavisa.com