GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-07-2021 13:46   Güncelleme : 05-07-2021 13:46

Yenilikçi Bir Seçim İçin Tercihiniz İnci Davetiye!

Yenilikçi Bir Seçim İçin Tercihiniz İnci Davetiye!

Yenilikçi Bir Seçim İçin Tercihiniz İnci Davetiye!

 

1978 yılı kurulum tarihi kabul edilen İnci Davetiye o zamandan bu zamana kadar uzanan kırk yılı aşkın tecrübesi ile şimdi sektörün en çok beğenilen düğün davetiyeleri üreticilerinden biridir. İlk zamanlarda Hızır Aydın tarafından sadece kartpostal üretimi yapılan küçük bir işletmeden şimdiki haline geldikleri süreç içerisinde sürekli olarak gelişime açık olmuştur.

Kartpostal üretimine ilerleyen süreçlerde tebrik posterleri, imsakiyeler gibi daha birçok çeşit ekleyen firma, ilk anlarında bile çalışma prensiplerine müşterilerinin yararlarına davranmayı eklemiştir. Bu bağlamda çok daha profesyonel bir şekilde izlediği üretim süreci, zamanla sektörün kendini belli eden isimlerinden biri olmasına kadar gelmesine yardımcı olmuştur.

Mutluluğunuzu Yaymasını İstediğiniz Davetiye Seçimleri İçin!

Düğün davetiyesi her birimiz bir dönem için oldukça merakla ve ilgiyle araştırdığı düğünlerimizdeki mutluluğumuza mutluluk katmak için en sevdiğimizi, en beğendiğimizi seçtiğimiz bir davetiye. Ancak davetiyeler ile ilgili uzun uzun araştırmalar, uygun bir fiyat bulma şansımız yoksa bu durumda istediğimiz, kalbime uyan bir seçim yapma şansımız da ne yazık ki oldukça az. Çünkü zaten yoğun bir dönem ve yüksek bir harcama içerisinde olduğumuzdan, çoğu seçeneği olmasını yeterli görerek uygun fiyatlı olanları şeklinde tercihler yaparak eleriz.

İnci Davetiye sayesinde iste böyle bir duruma girmenin hiç gereği yok çünkü marka, kendi kapsamında her tarza, dönemin tercihlerine uygun çeşitlilik bulundurmakla beraber en popüler ürünleri bile oldukça uygun bir fiyata satışa sunmaktadır.

Davetiyelerinizde Kusursuzluk İçin İnci Davetiye!

Seçimlerinizi yaptıktan sonraki işlem olan ödeme kısmında da tamamen müşterilerinin daha sağlıklı işlem yapmalarını düşünen, bunun için de her daim bu hizada ilerleyen firma, ödeme kısmında da güvenlik önlemlerini almıştır.

Bu kapsamda size yardımcı olmanın yanı sıra oluşturulan siparişlerinizi de en kısa sürede teslim etmektedir ve teslimat içerisinde sizden herhangi bir kargo ücreti de alınmamaktadır. Kargo ülkenin her yerine bedava şekilde götürülmektedir. Müşterilerinin memnuniyetine son derece önem veren İnci Davetiye ayrıca yurt içerisinde olduğu gibi yurt dışında da sipariş almaktadır.